کد مطلب:  31390 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود

ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود

ذوب آهنی ها در دومین دیدار خانگی به حریف خود باج ندادند و موفق شدند با دبل مهاجم فرصت طلب خود به سه امتیاز...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود
ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود

ذوب آهنی ها در دومین دیدار خانگی به حریف خود باج ندادند و موفق شدند با دبل مهاجم فرصت طلب خود به سه امتیاز شیرین دست پیدا کنند. به گزارش آسمونی ، شاگردان قلعه نویی پس از شکست در اولین دیدار موفق شدند در دو بازی پیاپی به شش امتیاز ارزشمند دست پیدا کنند. آنها در این دیدار نیز با بسته نگه داشتن دروازه خود دو بار گلزنی کنند. گل هایی که توسط مرتضی تبریزی به ثمر رسید. در صورتی که ذوبی ها موفق می شدند از فرصت های خود استفاده کنند در این دیدار می توانستند گل فراوانی به ثمر برسانند اما این اتفاق نیفتاد تا آنها با نتیجه مشابه با دیدار قبلی خود به برتری برسند.

هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه 15/12/96، ساعت 16، ورزشگاه فولادشهر اصفهان داور: ادهم محمد توما کمک ها: احمد مؤنس نادی، محمد مصطفی حسن

al-wahda-zob-ahan-result
al-wahda-zob-ahan-result

ذوب آهن ایران:

محمدرشید مظاهری جرجی ولسیانی محمد نژاد مهدی خالد شفیعی سیدمحمدرضا حسینی(88-ربیع عطایا) قاسم حدادی فر(78 - مهدی رجب زاده) بختیار رحمانی مرتضی تبریزی میلاد فخرالدینی حمید بوحمدان کی روش کاستنلی(90-وحید محمد زاده)

سرمربی: امیر قلعه نویی

ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود
ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود

الوحده امارات:

محمد حسن الشمسی سالم سلطان سلطان الغفری اسماعیل مطر(66-احمد سلمان الاکبری) سپاستین تاگلیابو ناصر عبدالهادی(77-خلیل ابراهیم) خالد ابراهیم بالاژ سوزساک ریم چانگ وو طارق احمد (60 - محمد الاکبری) احمد رشید

سرمربی: لارنسیو رگکامف

اخطار:

خلیل ابراهیم(85) از الوحده

شرح گل‌ها:

ذوب آهن 1 الوحده 0(دقیقه 34، مرتضی تبریزی): بهترین گلزن ذوبی ها که در بازی های دور برگشت برای تیمش درخشید در این دیدار نیز توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. حرکت دیدنی حسینی از جناح راست با ارسال دقیق وی ادامه یافت و در این لحظه تبریزی توانست با ضربه سری دقیق دروازه حریف را باز کند. ذوب آهن 2 الوحده 0(73، مرتضی تبریزی): پس از موقعیت های فراوان و استثنایی که از دست دادند در نهایت توانستند در این دقیقه گلزنی کنند و شوت آرام اما دقیق تبریزی با اشتباه فاحش گلر اماراتی دومین گل را برای یاران قلعه نویی به همراه داشت.

بهترین بازیکن:

مرتضی تبریزی در این دیدار نیز توانست برای تیمش بدرخشد. او هر دو گل این بازی را به ثمر رساند تا شم گلزنی او در این بازی نیز به کار ذوبی ها بیاید و سه امتیاز مهم برای تیمش به همراه بیاورد. محمدرضا حسینی در بازی امروز نیز توانست روند خوب خود را ادامه دهد. او چند بار با حرکات خود مقدمات گلزنی را فراهم کند اما این اتفاق نیفتاد و او تنها یک پاس گل در کارنامه امروز خود ثبت کند. رشید مظاهری در سومین دیدار آسیایی ذوبی ها نیز درخشید. حملات زهردار الوحده چند بار تا فروریختن دروازه سبزپوشان پیش رفت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و گلر ملی پوش ذوب آهنی ها با سیوهای به موقع و واکنش های فوق العاده خود مانع از این کار شد.

al-wahda-zob-ahan-result
al-wahda-zob-ahan-result

اتفاق ویژه:

ذوبی ها با کسب سه امتیاز این بازی موفق شدند جایگاه خوبی برای دست و پا کنند. آنها اکنون تیم شش امتیازی این گروه هستند که در صورت پیروزی الدحیل به رده دوم جدول رده بندی می رسند. برد در دیدار امروز اتفاق مهم و حیاتی برای صعود سبزپوشان از این گروه بود که در نهایت به وقوع پیوست و بدین ترتیب دو تیم ایرانی و قطری گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا حساب خود را از سایر تیم های حاضر در این گروه جدا کنند.

دقایق حساس:

دقیقه 02 – ذوبی ها اولین موقعیت حساس این بازی را به ثبت رساندند و حمله سریع آنها با ضربه غافلگیرکننده مهاجم این تیم روی خط دروازه توسط گلر اماراتی مهار شد. دقیقه 03 -–تنها یک دقیقه زمان کافی بود تا تیم مهمان جواب حمله ذوبی ها را بدهد و در این دقیقه مهاجم این تیم می توانست اولین گل بازی را در موقعیتی تک به تک به ثمر برساند اما رشید مظاهری بازیکن موفق در این دوئل بود و توسط فرصت فوق العاده اماراتی ها را دفع کند. دقیقه 23 – ارسال بلند و خطرناک اماراتی ها موقعیتی برای این تیم نزدیک به دروازه ذوبی ها ایجاد کرد اما گلر ملی پوش ذوبی ها با پروازی به موقع این توپ را مهار کرد. دقیقه 25 – پاس کاری ذوبی ها باعث شد تا حدادی فر شوت سنگین خود را از راه دور به سوی دروازه الوحده بزند اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 31 – پرتاب بلند اوت توسط شفیعی توپ را به کی روش رساند و این بازیکن نیز ضربه سر محکم و دیدنی خود را به سوی دروازه الشمسی زد اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه 41 – یک حرکت خطرناک دیگر از سوی تیم مهمان روی دروازه ذوبی ها شکل گرفت اما رشید مظاهری موفق شد با سرعت عمل خود مانع باز شدن دروازه خودی شود. دقیقه 49 – اولین فرصت خطرناک نیمه دوم توسط ذوبی ها اتفاق افتاد و ارسال فوق العاده حسینی با ضربه سر خطرناک ولسیانی با فاصله کمی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. دقیقه 54 – اماراتی ها در این دقیقه می توانستند بازی را به تساوی بکشانند اما باز هم رشید مظاهری با جاگیری و واکنش استثنایی خود توانست این توپ را نیز مهار کند. دقیقه 56 – یکی فوق العاده ترین موقعیت های این بازی در این دقیقه شکل گرفت و حرکت فخرالدینی یک موقعیت فوق العاده برای بختیار رحمانی به وجود آورد اما ضربه این هافبک به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی درفاصله دو قدمی دروازه خالی به کی روش رسید اما این بازیکن نتوانست بهترین توپ ممکن را به گل تبدیل کند. دقیقه 57 – یک موقعیت استثنایی دیگر و این بار به فخرالدینی رسید اما این بازیکن موفق نشد برای دومین بار دروازه حریف را باز کند. دقیقه 65 – تبریزی می توانست یکی از موقعیت های فراوانی ذوبی ها را به گل تبدیل کند اما باز هم بی دقتی مانع از این کار شد. دقیقه 66 – شاگردان قلعه نویی که در از دست دادن موقعیت های استثنایی به مهارت رسیدند در این دقیقه باز هم می توانستند گلزنی کنند اما این اتفاق نیفتاد. دقیقه 69 – توپ ارسال بین مدافعان ذوب آهن به محوطه جریمه این تیم رسید اما گلر سبزپوشان مانع از رسیدن توپ به بازیکنان دیگر حریف شد. منبع: Varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ذوب آهن 2 - 0 الوحده ؛ سبزپوشان در مسیر صعود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید