کد مطلب:  25676 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود

اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود

به گزارش آسمونی، علیرضا اکبرپور در خصوص شکست استقلال برابر پدیده و اتفاقات پس از آن اظهار داشت:تیم از...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود
اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود

به گزارش آسمونی، علیرضا اکبرپور در خصوص شکست استقلال برابر پدیده و اتفاقات پس از آن اظهار داشت:

تیم از نظر نفرات خوب بسته شده و جزو تیم‌های پر مهره لیگ است. نتایج استقلال در 5 هفته ابتدایی لیگ ضعیف بوده اما روند این تیم ناامید کننده نیست. فصل پیش هم استقلال شرایط مشابهی را تجربه کرد اما دیده شد که از هفته هفتم تیم راه افتاد و بهترین نتایج را گرفت و در نهایت هم نایب قهرمان لیگ شد. اگر فرصت لازم به تیم داده شود قطعا شرایط کاملا بهبود پیدا می‌کند.

اکبرپور در خصوص حاشیه‌هایی که هواداران پس از شکست ایجاد کردند بیان داشت:

اگر با چشم خودم نمی‌دیدم قبول نمی‌کردم که هواداران استقلال دست به چنین کاری زده باشند. من معتقدم که هواداران استقلال را تحریک کرده بودند. تا جایی که من به یاد دارم هواداران ما همیشه به داشتن فرهنگ و ادب شهره خاص و عام بودند. من خودم ده سال در این تیم بازی کردم هرگز به یاد ندارم چنین رفتاری از هواداران سر زده باشد.

وی افزود:

حتی اگر هواداران از منصوریان ناراضی بودند می‌توانستند و باید اعتراض شان را با راه و روش مناسب این کار نشان می‌دادند نه با فحاشی کردن و سنگ زدن به فردی که جوانی‌اش را پای این تیم گذاشته و سالها برای این تیم زحمت کشیده است. منصوریان کم در این تیم خون دل نخورده و حق او این نیست که با ناسزا و سنگ بدرقه شود. با رفتاری که دیروز در قبال منصوریان انجام شد هیچ مربی ایرانی جرات این که بعد از منصوریان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد را ندارد. چون همه می‌گویند این که منصوریان بود با او چنین رفتاری داشتند وای به حال ما.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد:

اگر قرار باشد منصوریان یا هر مربی دیگری از یک تیم جدا شود باید در فضایی دوستانه و مسالمت آمیز باشد. رفتار هواداران استقلال نسبت به منصوریان نکوهیده و قابل انتقاد است. تاریخ استقلال آخرین روز مرداد را از یاد نخواهد برد و به نظر من این یک نقطه سیاه در تاریخ این باشگاه به حساب است.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت:

منصوریان عاشق استقلال است. او دو دستی به تیم نچسبیده و اگر بداند که با رفتنش به این تیم خدمت می‌کند مطمئن باشید خودش برای جدایی پیش قدم می‌شود و اگر بداند با ماندنش به این تیم کمک می‌کند حتما می‌ماند و کارش را ادامه می‌دهد. من بعنوان پیشکسوت این تیم در هر صورت به تصمیم وی احترام می‌گذارم و از هر تصمیمی که بگیرد حمایت می‌کنم.

اکبرپور در خصوص نقاط ضعف این تیم اظهار نمود:

استقلال یک مهاجم تمام کننده خوب کم دارد. این تیم در این 5 بازی به کرات و بارها خلق موقعیت گل کرده اما هر بار فرصت‌های این تیم به دلیل فقدان یک مهاجم نوک و گلزن از بین رفته است. عملکرد آماری این تیم هم گویای همین مطلب است. یک گل زده در 5 بازی نشان از ضعف قدرت تمام کنندگی مهاجمان این تیم می‌دهد.

وی در خاتمه تصریح کرد:

انتقادی که من به شخصه از نظر فنی به عملکرد منصوریان وارد می‌کنم این است که او تغییرات زیادی در ترکیب ثابت تیمش در بازی‌های مختلف انجام می‌دهد و یکی از عواملی که منجر به عدم نتیجه گیری او می‌شود هم همین موضوع است. 

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اکبرپور: بعد از منصوریان هیچ کس جرات نمی‌کند مربی استقلال شود» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید