کد مطلب:  20040  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آلودگی هوا و تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان های تهران به جز فیروزکوه و دماوند، فردا 4 دی

آلودگی هوا و تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان های تهران به جز فیروزکوه و دماوند، فردا 4 دی

به گزارش آسمونی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به پیش بینی تداوم آلودگی هوای شهرهای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

city-elementary-schools-in-tehran-and-damavand-tomorrow-is-closed-except-firoozkooh
city-elementary-schools-in-tehran-and-damavand-tomorrow-is-closed-except-firoozkooh

به گزارش آسمونی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به پیش بینی تداوم آلودگی هوای شهرهای استان برای فردا گفت: براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، مهد کودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی تمام شهرستانهای استان به جز فیروزکوه، دماوند و بخش های رودهن، لواسان و رودبار قصران روز شنبه تعطیل است.
 
حسن کریمی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این تصمیم براساس پیش بینی ادارات کل هواشناسی و محیط زیست استان تهران در کمیته اضطرار آلودگی هوا، گرفته شده است.
ناصر مهردادی مدیرکل محیط زیست استان تهران نیز تاکید کرده است که افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، زنان باردار، سالمندان و کودکان روز شنبه (فردا) از فعالیت های طولانی مدت و ورزش در فضای باز خودداری کنند.

همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: زنگ ورزش تمامی مدارس 19گانه شهر تهران شنبه (چهارم دی ماه) به علت وضعیت پایداری آلودگی هوا، تعطیل است.
براساس گزارش هواشناسی استان تهران مبنی بر پایداری جو و همچنین اعلام شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم (باعدد 153)، پیش بینی شده است کیفیت هوا فردا (شنبه) نیز در شرایط ناسالم باشد.

منبع: ایرنا، خبرنگار: مسعود گودرزی - انتشاردهنده: مجید ملازاده

: برای دریافت مشاوره درباره آلودگی هوا و تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان های تهران به جز فیروزکوه و دماوند، فردا 4 دی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «آلودگی هوا و تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان های تهران به جز فیروزکوه و دماوند، فردا 4 دی» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید