مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  30595 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حکم اعدام قاتل اهورا  2 ساله به اجرای احکام ارسال شد

حکم اعدام قاتل اهورا 2 ساله به اجرای احکام ارسال شد

به گزارش آسمونی:حکم قصاص نفس  قاتل اهورای 2 ساله تایید شد . در این حکم تفخیذ متهم نیز تایید شده است. این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حکم اعدام قاتل اهورا  2 ساله به اجرای احکام ارسال شد
حکم اعدام قاتل اهورا 2 ساله به اجرای احکام ارسال شد


به گزارش آسمونی:حکم قصاص نفس  قاتل اهورای 2 ساله تایید شد . در این حکم تفخیذ متهم نیز تایید شده است.

این قاتل 27 که ناپدری مقتول بود 22 مهرماه کودک را به شکل فجیعی به قتل رساند.

بهروز عزیزی فرد وکیل پدر مقتول اعلام کرد : امروز خبر تایید حکم قصاص نفس قاتل اهورا و ارسال  آن به دایره ارجاع به وکلای پرونده اعلام شد و  به زودی مجتبی قربانزاده حدودا 28 ساله قاتل اهورای 2 ساله به دار مجازات آویخته خواهد شد.

برپایه این خبر ، روز شنبه 22مهر صدای فریاد‌های نحیف کودک معصوم از خانه‌ای دریکی ازمحله‌های رشت به گوش همسایه‌ها رسید. آنها که بشدت نگران شده بودند شتابان خود را مقابل خانه مورد نظررساندند ،اما تلاش برای بازکردن در خانه بی‌فایده ماند.به همین خاطرمردم نگران با پلیس 110 تماس گرفته و کمک فوری خواستند.

مأموران پس از رسیدن به خانه مورد نظر، وقتی با دربسته روبه‌روشدند و ازهمسایه‌ها شنیدند که درخانه اتفاق هولناکی رخ داده است، ازطریق حیاط وارد خانه شده و به محض ورود به داخل ساختمان با پیکر خون آلود و عریان «اهورا» کوچولو روی زمین روبه‌روشدند.این درحالی بود که قاتل بی‌تفاوت روی مبل نشسته بود.

بلافاصله هماهنگی لازم برای انتقال کودک معصوم به بیمارستان« پورسینا» رشت صورت گرفت و تلاش تیم درمانی برای نجات پسرکوچولو آغازشد.ازطرف دیگربا اعلام موضوع به بازپرس کشیک دادسرا، متهم پرونده کودک آزاری دستگیر و راهی کلانتری شد،اما صبح دوشنبه 24 مهر، از بیمارستان خبر رسید پسرکوچولو بر اثر شدت جراحت‌های وارده جان باخته است.

عصریکشنبه 23 مهر متهم بازداشت شد و درحضورکارآگاهان پلیس شهر رشت اعتراف کرد که پسرخوانده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و زمانی که کودک از درد و خونریزی زیاد گریه می‌کرده چند بار سر«اهورا» را به دیوار کوبیده و...

پیکر کودک جان باخته نیزبرای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ روشن شود. بررسی‌های مقدماتی پزشکی قانونی هم نشان داد کودک  بشدت مورد تعرض قرارگرفته است. همچنین روی بدن وصورتش آثار کبودی شدید به چشم می خورد، ضمن اینکه دنده‌های پسرکوچولوهم شکسته و گوش‌های او وحشیانه پیچانده شده بود.

منبع: برنا
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حکم اعدام قاتل اهورا 2 ساله به اجرای احکام ارسال شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حکم اعدام قاتل اهورا 2 ساله به اجرای احکام ارسال شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید