ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  6393 
2 نظر
مدل طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

مدل طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

اگر اهل سفر و گردشگری چه داخلی و خارجی هستید بدون تردید حتما گذر شما به آژانس های مسافرتی افتاده است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر اهل سفر و گردشگری چه داخلی و خارجی هستید بدون تردید حتما گذر شما به آژانس های مسافرتی افتاده است. وقتی وارد این اماکن می شوید گاهی اوقات زیبایی و آراستگی کارمندان و البته محیط اطراف شما از همان ابتدا حال و هوای سفر را برای شما ایجاد می کند و به خود می گویید به چه آژانس معتبری مراجعه کرده ایم و راضی از انتخاب خودتان به کانتر مربوط خودتان مراجعه میکنید.

طراحی آژانس هواپیمایی

طراحی روان و ساده آژانس هواپیمایی باعث ایجاد شفافیت در محیط داخلی آژانس می گردد و همچنین حس اعتماد بین فروشنده و خریدار نیز بالاتر می رود. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای می توان این امر را بر آورده ساخت.  از دیگر مسایلی که می توان با طراحی به آن دست پیدا کرد ایجاد اعتبار است. هرچه طراحی مدرن تر و با تکنولوژی روز همخوانی داشته باشد به اعتبار آژانس هواپیمایی می افزاید چرا که خریدار با دیدن چنین امکاناتی احساس به روز بودن خواهد داشت.

نکات مهم در طراحی آژانس هواپیمایی

طراحی آژانس هواپیمایی
طراحی آژانس هواپیمایی

تفکیک فضا ها

نظیر بخش مشاوره ، اتاق انتظار ، اتاق ریاست بخش بهداشتی و ... باید انجام گیرد و در مواردی که مشکل کمبود فضا ندارید باید تمام این فضا ها را در طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی خود لحاظ نمایید.

مناسب و مکمل

انتخاب رنگ های سعی کنید از دو یا سه رنگ کلی برای دیزاین دفتر استفاده نمایید این رنگ ها در مبلمان ها ، دیوارها ، کف و سقف ، و سایر المان هایی که در دکور آژانس به کار میروند تداعی میگردد. در انتخاب رنگ ها بهتر است از رنگ هایی که مکمل یک دیگر هستند استفاده گردد و همچنین با توجه به مکان آژانس انتخاب گردنند به عنوان مثال اگر آژانس هواپیمایی شما در کیش قرار دارد بهتر است که رنگ آبی در پالت رنگی تان گنجانده شود.

رعایت تناسب المان ها

تمام المان ها و تجهیزاتی که در آژانس استفاده مینمایید باید با یک دیگر دارای تناسب باشند این رعایت تناسب نتنها در دکوراسیون آژانس هواپیمایی بلکه در تمام طراحی های دکوراسیونی باید لحاظ گردد. به عنوان مثال در صورتی که آژانس هاپیمایی شما کوچک و دارای فضای کمی میباشد شما باید از مبلمان های ظریف که فضا کمتری را اشغال میکنند استفاده نمایید.

نور پردازی

نور پردازی از مهمترین ارکان طراحی می باشد . نورپردازی مناسب با فضا بدین منظور است که شاید امکان دسترسی به نور طبیعی در طول روز فراهم نباشد پس هر فضا بنا به کاربرد آن نیاز به نور پردازی مناسب دارد . استفاده از نورپردازی خطی به جهت دهی و طولانی تر شدن فضا و راهنمایی مراجعه کننده از قسمتی به قسمت دیگر کمک می کند . با استفاده از نور پردازی های متمرکز و کوچک می توان المان های موجود در آژانس را شاخص تر کرد.

نمونه طراحی آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی
آژانس هواپیمایی
طراحی داخل آژانس هواپیمایی
طراحی داخل آژانس هواپیمایی
دیزاین داخل آژانس هواپیمایی
دیزاین داخل آژانس هواپیمایی
دیزاین جدید داخل آژانس هواپیمایی
دیزاین جدید داخل آژانس هواپیمایی
فضای داخل آژانس هواپیمایی
فضای داخل آژانس هواپیمایی
نظر خود را درباره «مدل طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره مدل طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید