کد مطلب:  58577 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد

آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد

از اول خرداد ماه جاری و بر اساس پایان مهلت سه ماهه، حتما آژانس بین المللی انرژی اتمی حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای ایران را نخواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است که از اول خرداد ماه جاری، آژانس بین المللی انرژی اتمی حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای ایران را ندارد.

به گزارش آسمونی به نقل از صداوسیما، آقای محمد باقر قالیباف در جلسه علنی روز یکشنبه 2 خرداد و در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان در خصوص پایان مهلت سه ماهه آژانس بین المللی انرژی اتمی برای دسترسی به اطلاعات مراکز هسته‌ای ایران گفت: براساس قانون راهبردی مجلس، ما مصمم هستیم که این قانون اجرا شود چرا که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد
آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد

رئیس مجلس افزود: بر همین اساس از اول خرداد ماه جاری و بر اساس پایان مهلت سه ماهه، حتما آژانس بین المللی انرژی اتمی حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای ایران را نخواهد داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین بر رعایت قانون در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر و روستا تاکید کرد.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان درباره رد صلاحیت تعدادی از نامزد‌های انتخابات شورا‌های شهر و روستا گفت: درصد رد صلاحیت‌ها نسبت به ثبت نام کنندگان در کل کشور کمتر از 15 درصد است و فضاسازی‌های صورت گرفته در این زمینه درست نیست.

وی افزود: یک نفر هم نباید برخلاف قانون رد صلاحیت شود و من از هیأت‌های مرکزی نظارت می‌خواهم که این موضوع را به دقت مورد توجه قرار دهد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آژانس حق دسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید