کد مطلب:  22079 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند

بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر  در افتتاحیه مسابقات بین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر  در افتتاحیه مسابقات بین المللی دوی پارس که صبح امروز جمعه 18 فروردین 96 با حضور دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و حدود 7000 دونده داخلی و خارجی از 40 کشور دنیا برگزار شد گفت: بعد از اجرای برجام و برطرف شدن تحریم ها میزبانی مسابقات بین المللی را با روی باز به ایران می سپارند و ما شاهد هستیم در چند ماه اخیر میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی و مسابقات شطرنج بانوان جهان که با حضور 63 شطرنج باز بزرگ دنیا در ایران برگزار شد.

بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند
بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند

وی ادامه داد: بعد از اجرای برجام شرایط خوبی به وجود آمده که ما بتوانیم از ظرفیت های  بین المللی ورزش و فدراسیون های جهانی و همچنین ظرفیت کشورهای دیگر استفاده کنیم. ما می توانیم از این به بعد دوره های آموزشی مختلف برگزار کنیم و از این جهت ورزش کشورمان را رشد و توسعه دهیم.

سلطانی فر تصریح کرد: هدف وزارت ورزش و جوانان گسترش مطلوب ارتباطات بین الملی با کشورهای جهان در زمینه رویدادهای ورزشی، اعزام ورزشکاران و مربیان،  تبادل دانش فنی برگزاری دوره های داوری و آموزشی و در نهایت مراودات موثر ورزشی در سطح جهان است.

وی به 2 پیروزی خوب تیم ملی فوتبال برابر قطر و چین در راه جام جهانی اشاره کرد و گفت:  برگزاری دوی بین المللی پارس نیز اتفاق خوبی است که فدراسیون جهانی به ایران واگذار کرده و حدود 200 ورزشکار از 40 کشور دنیا در آن حضور دارند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما بر خلاف برخی کشورها که سیاست خاصی در خصوص اتباع برخی کشورها اعمال می کنند با توجه به امنیت پایدار و با ثباتی که کشورمان دارد میزبان همه مردم دنیا از جمله ورزشکاران و گردشگران و هر کسی که در هر عرصه ای با ما تعامل دارد هستیم.

سلطانی فر اظهار داشت: آماده ایم تا دستاوردها و پیشرفت های کشورمان را در عرصه های مختلف به دنیا نشان دهیم و از طریق گسترش تعاملات هم دنیا را از ظرفیت های خودمان منتفع کنیم و هم بتوانیم از ظرفیت های دیگران استفاده کنیم.

وی با بیان این مطلب که روند حوادث و وقایع کشور در عرصه های مختلف بسیار امیدوار کننده است پیش بینی کرد سال 96 هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ سیاسی سالی خوب برای ایران باشد و افزود: امیدوارم همراه با هموطنانمان در سراسر دنیا که هر تپش قلبشان و هر جوشش خونشان برای عزت و آبادانی و بزرگی و کرامت ایران است در این دستاوردها سهیم باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بعد از برجام میزبانی های جهانی را با آغوش باز به ایران می دهند» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید