کد مطلب:  29496 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت تبلیغاتی | بهترین شرکت تبلیغاتی در تهران

شرکت تبلیغاتی | بهترین شرکت تبلیغاتی در تهران

شرکت های تبلیغاتی در زمینه دیده شدن شما بسیار نقش مهمی دارند و باعث رشد و پیشرفت کسب و کارتان می شوند ، در این بخش از آسمونی سعی بر آن شده تا ویژگی ها و خدمات
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویژگی شرکت تبلیغاتی خوب

یک شرکت تبلیغاتی در واقع یک تجارت سرویس محور است که وظیفه ایجاد، طراحی و پیاده سازی انواع تبلیغات را داراست. چنین شرکتی مستقل از مشتری خود است و از نقطه ای حیاتی مفاهیمی را جهت ارزش دهی به محصولات یا خدمات مشتری یافته و آنها را به سمع و نظر سایرین می رساند. همچنین، یک شرکت تبلیغاتی می تواند استراتژی های بازاریابی و برندینگ و فروش های فوق العاده و خودکار تبلیغاتی برای مشتری خود طراحی نماید. برای آن که شرکت تبلیغاتی خوبی را انتخاب کنید به نکات زیر توجه کنید :

 1. تحت نظر صنف انجمن شرکت های تبلیغاتی باشند
 2. رزومه خوب و تجربه کافی داشته باشند
 3. انجام کار در سریع ترین زمان ممکن
 4. آشنایی و تخصص در حوزه های مختلف رسانه ای
 5. طراحی با توجه به سلیقه کارفرما
 6. همه جانبه بودن خدمات ارائه شده
 7. استفاده از متد های روز دنیا
شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی

شرکت تبلیغاتی

خدمات و امکانات شرکت تبلیغاتی

یک سری خدمات و امکانات هستند که همه شرکت های تبلیغاتی در اختیار شما قرار میدهند و آشنایی با این خدمات می تواند کمک زیادی به شما در آشنایی با پروسه کار بکند ، در زیر مهم ترین این خدمات را آورده ایم :

 1. برند سازی
 2. طراحی سایت
 3. طراحی اپلیکیشن موبایل
 4. مشاوره و تحقیقات بازاریابی
 5. تبلیغات محیطی
 6. پخش در صدا و سیما
 7. چاپ ، صحافی و بسته بندی
 8. دیجیتال مارکتینگ
 9. غرفه سازی و همایش
 10. برپایی کمپین
 11. عکاسی صنعتی
 12. ساخت تیزر
 13. رپورتاژ
شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی

 

قیمت تبلیغات

هزینه تبلیغات با توجه به خدمات مختلف قیمت های گوناگونی دارد که از طراحی بروشور که قیمتی در حدود 250 هزار تومان دارد شروع می شود و به طراحی وب سایت با قیمت های جندین میلیون تومان می رسد شما می توانید برای آگاهی از قیمت ها با دفتر آسمونی تماس بگیرید.  

جایگاه رپورتاژ در تبلیغات

از آنجا که رپورتاژ نوعی مقاله یا خبر است . برای همیشه در سایت قرار دار دارد و در نتیجه تبلیغات آن شرکت یا سایت برای همیشه می تواند در سایت خبری دیده شود. و از آن جا که رپورتاژ یک تبلیغ و یا آگهی است. عنوان رپورتاژ باید در صفحه ی اصلی سایت خبری قرار بگیرد که احتمال دیده شدن تبلیغ را بالا می برد.

آسمونی با در نظر گرفتن احترام و ارزش برای مشتریان خود، ارتباط خوبی با شما برقرار می کند. همچنین آسمونی بهترین کیفیت رسانه را برای شما مهیا خواهد کرد، برنامه ریزی هدفمند تبلیغاتتان را با ما تجربه کنید. اگر شما هم میخواهید، خدمت، کسب و کار و یا محصول خود را به مخاطبان زیادی در فضای مجازی معرفی کنید، و از بافت سنتی و تبلیغات محیطی خود فاصله بگیرید، آسمونی بهترین شرکت تبلیغاتی برای شناساندن برند و محصول شما در بازار می باشد، بازدید بالای کاربران از پورتال آسمونی، تجربیات ارزشمند کارشناسان تبلیغات آسمونی، و اختصاصی عمل کردن جهت تبلیغ برندها و فعالیت های گوناگون را تنها با آسمونی تجربه می کنید، تا بهتر دیده شدن را با کادر مجرب آسمونی باور کنید.

آسمونی با رنکینگ بالای الکسا و بازدید ماهانه بیش از 10 میلیون نفر، مکان مناسبی برای بهتر دیده شدن شماست. شرکت تبلیغاتی آسمونی و کادر مجرب روابط عمومی شرکت، سکوی پرتاپ شما برای رسیدن به اهدافتان خواهند بود.

نظر خود را درباره «شرکت تبلیغاتی | بهترین شرکت تبلیغاتی در تهران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید