کد مطلب: 34375 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی وب سایت

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی وب سایت

رپورتاژ آگهی در راستای معرفی خدمات یا محصولات نوشته می شود و در سایت های خبری پربازدید منتشر می شود که باعث ارتقای رتبه سایت شما در موتور های جستجو می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات و محصولات یا شرح نوعی فعالیت است. هدف این متن تبلیغات است اما باید به گونه ای بیان شود که خواننده متوجه این موضوع نشود. به عبارتی، یکسری از وبسایت های معروف و پر بازدید، متنی را از طرف شما برای تبلیغ کار شما منتشر می کنند. این مطلب را می توانید خودتان یا دیگری بنویسد. تبلیغ شما نیز از طریق لینک هایی که داخل متنتان می گذارید انجام می شود یا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی با سئو استفاده می شود. صاحب وب سایت برای این کار هزینه ای را از شما دریافت می کند. این هزینه بسته به معروفیت سایت، میزان بازدید، رتبه الکسا و اعتباری که سایت نزد گوگل دارد تعیین می شود. اما چه وبسایت هایی برای درج رپورتاژ آگهی مناسب هستند؟

سایت های مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی

سایتی که برای درج رپورتاژ آگهی انتخاب می شود باید از هر جهت مناسب باشد تا هم هزینه اضافه نپردازید و هم اعتبار سایتتان را از بین نبرید. هدف رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک است و به همین علت سایت مبدا اهمیت زیادی دارد. برای انتخاب سایت مبدا به لینک دهنده در رپورتاژ، خصوصیات زیر را در نظر بگیرد. در نظر گرفتن این موارد در هنگام گرفتن رپرتاژ آگهی تا حد زیادی باعث جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل می شود.

1- اسپم نبودن سایت
2- محلی بودن سایت
3- داشتن آتوریتی بالا
4- داشتن بازدید بالا
5- ارتباط وبسایت با سایت شما

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

رپورتاژاز آنجایی که رپورتاژها معمولا در وبسایت های خوب و معتبری انجام می شود، تاثیر خوبی بر سئو سایت شاهد خواهیم بود. هرچه سرعت ایندکس شدن وبسایت خبری بیشتر باشد، رپورتاژ سریع تر ایندکس می شود و لینک سایت شما زودتر مورد کرال قرار می گیرد. این لینک ها که در دل مطالب علمی درج می شوند، بهترین نوع بک لینک ها به حساب می آیند. اگر وبسایتی که به شما رپورتاژ می دهد، در حوزه سایت خودتان باشد، این تاثیر چند برابر می شود. سایت های خبری معمولا رنکینگ و دامین آتوریتی بالایی دارند و از این رو بهترین گزینه برای انتشار رپورتاژ هستند و سئو سایت را بهبود می بخشند.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «تاثیر رپورتاژ آگهی در سئوی وب سایت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?