کد مطلب:  37693 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای نوشابه‌گرفتن کارگران زمزم گرگان به جای سنوات چه بود؟

ماجرای نوشابه‌گرفتن کارگران زمزم گرگان به جای سنوات چه بود؟

به گزارش آسمونی:تعدادی از کارگران شرکت زمزم گرگان، سنوات خود را نوشابه ای دریافت کردند! مازندرانی رئیس...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:تعدادی از کارگران شرکت زمزم گرگان، سنوات خود را نوشابه ای دریافت کردند!

مازندرانی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گلستان درباره توزیع نوشابه به جای سنوات در شرکت زمزم گرگان گفت:حدود 10 نفر از بازنشستگان شرکت زمزم گرگان به درخواست خود و توافق باشرکت، نوشابه دریافت کردند.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته به دلیل شرایط نامساعد این کارخانه حدود 50 نفر از کارگران با هدف دریافت حقوق از تامین اجتماعی بازنشسته شده اند و تا کنون هیچ یک از کارگران و بازنشستگان این مجموعه دادخواست و شکایتی به این نهاد ارسال نکردند.

وی ادامه داد: دریافت نوشابه  بین کارگران و شرکت زمزم گرگان توافقی بوده و ما در جریان نبودیم و اگر امروز هم به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص سنوات مراجعه کنند پس از صدور رای سنوات افراد اعلام خواهد شد و از طریق اجرای احکام دادگستری حق و حقوق افراد گرفته می‌شود.

مازندرانی افزود: احقاق حقوق کارگران جزء حقوق ممتاز است و وزرات کار وظیفه دارد سریعا مسائل را رسیدگی کنند و این افراد می‌توانند با مراجعه به اداره کار مشکلات خود را مطرح و رسیدگی خواهد شد.

مازندرانی افزود: این شرکت به دلیل بدهی و معوقات سال‌های گذشته به بانک‌ها تا کنون نتوانسته از تسهیلات بانکی برخوردار باشد و حدود 3 میلیارد تومان بدهی بیمه‌ای دارد، اما بیمه کارگران این کارخانه همچنان تمدید می‌شود.

گفتنی است ،شرکت زمزم گرگان 350 نیرو فعال دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خود را درباره «ماجرای نوشابه‌گرفتن کارگران زمزم گرگان به جای سنوات چه بود؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید