مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  58013 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد

عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد

عادل فردوسی‌پور به عنوان داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا معرفی شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از مجری و گزارشگرهای معروف فوتبال، عادل فردوسی پور است. وی مدتی است که از صداوسیما فاصله گرفته و دلخوری هایی را برای وی رقم زده است.

اما فردوسی پور در عرصه جهانی بسیار شناخته شده و فعال است.
عادل فردوسی‌پور و علی رویین‌تن از سوی جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران به عنوان داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا معرفی شدند.

عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد
عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد

عادل فردوسی‌پور به عنوان داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا معرفی شد.

به گزارش آسمونی، مجتبی علوی دبیر جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، گفت: عادل فردوسی‌پور چهره سرشناس حوزه رسانه ورزشی و علی رویین‌تن رئیس هیأت داوران جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران به عنوان داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا معرفی شدند.

وی افزود: همچنین فرانکو اسکانی عضو کمیسیون فرهنگ و میراث المپیک کمیته بین المللی المپیک و رئیس جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا پیامی را به مناسبت برگزاری دوره دوازدهم جشنواره فیلم ورزشی ایران ارسال کرده است.

در پیام اسکانی آمده است: مفتخرم که به نمایندگی از 123 کشور عضو فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی FICTS (به رسمیت شناخته شده از سوی کمیته بین المللی المپیک که من عضو کمیسیون فرهنگ و میراث المپیک آن هستم) برای شما در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی تهران (جشنواره گردآورنده فیلم‌های ورزشی ایرانی که هر ساله در جشنواره نهایی میلان شرکت می‌کنند) پیام می‌فرستم.

در ادامه این پیام آمده است: متاسفانه، علی رغم خواست خودم، وضعیت اضطراری و بهداشتی ایجاد شده پس از شیوع ویروس کرونا در جهان، مانع من خواهد شد - مانند سالهای گذشته - در تهران با شما همراه باشم. جشنواره بین المللی FICTS تهران، بخشی از «چالش جهانی FICTS»، به سنتی تبدیل شده است برای انتخاب آثار فیلمسازان ایرانی که در «Sport Movies & TV 2021» رقابت خواهند کرد.

رقابت نهایی از 26 تا 30 نوامبر (به صورت حضوری) در میلان (شهرالمپیک بازی‌های زمستانی 2026) برگزار خواهد شد که در آنجا مسئولان، برگزارکنندگان جشنواره، کارگردانان و تهیه کنندگان و تعدادی فعالان سینمای ایران شرکت خواهند کرد. در ماه نوامبر در میلان منتظر شما خواهم بود.

در بخش دیگری از پیام اسکانی آمده است: فدراسیون از طریق بیست جشنواره جهانی مربوط به سینما، تلویزیون و فرهنگ ورزشی که چالش FICTS جهانی نام دارد کیفیت فیلم‌های ورزشی و همچنین همکاری آنهایی که خلاقانه در پخش تلویزیونی ورزشی و سینما فعالیت می‌کنند را ارتقا می‌دهد. مانند آنچه در تهران اتفاق می‌افتد و به صورت کاملاً متمایزی با شعار FICTS، «فرهنگ از طریق ورزش است» در ارتباط است.

در بخش پایانی این پیام آمده است: تشکر ویژه و صمیمانه من، برای تعهد منظم و مداوم و قوی و همچنین پشتیبانی از جشنواره، تقدیم به سازمان سینمایی ایران، وزارت ورزش و جوانان، شبکه ورزش صدا و سیما و به همه سازمان دهندگان با استعداد به رهبری دکترعلوی عضو کمیسیون جوانان، آموزش و فرهنگ FICTS و به دکتر سید امیر حسینی عضو کمیسیون جشنواره بین‌المللی FICTS که برای موفقیت جشنواره در تهران تلاش می‌کنند و همچنین برای فداکاری و حمایت مداوم ایشان در ارتقا ورزش و فرهنگ المپیک در ایران.

وظیفه خود می دانم یادی کنم از آقای علی انصاریان چهره شناخته شده دنیای ورزش و سینمای ایران که در فوریه گذشته درگذشت و من شخصاً او را در Sport Movies & TV همراه با هیئت ایرانی در میلان ملاقات کردم. ورزش، فرهنگ و روح المپیک همیشه با شما پیروز خواهد بود.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عادل فردوسی پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید