کد مطلب:  35843  درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش

عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش

با توجه به شرایط کنونی، تصمیم داریم تا به ذکر مزایای عکاسی صنعتی و تاثیر این هنر بر موفقیت صنایع و کسب و...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
با توجه به شرایط کنونی، تصمیم داریم تا به ذکر مزایای عکاسی صنعتی و تاثیر این هنر بر موفقیت صنایع و کسب و کارها بپردازیم. متاسفانه برخلاف بازارهای جهانی، تا به امروز این هنر در ایران نقش بسیار کمرنگی در فرآیند تبلیغاتی شرکتهای داخلی داشته است، تا آنجا که بسیاری از کارشناسان و محققان دلیل عدم موفقیت کسب و کارهای ایرانی در بازارهای جهانی و صادرات موفق و پرسود را کم توجهی به ابزارهای بصری از جمله عکاسی حرفه ای و در کل ضعف در معرفی و ارائه محصولات تولیدی ایرانی می دانند. برای ارائه راهکارهایی در این زمینه با استودیو عکاسی صنعتی ادد همراه باشید.

این در حالیست که دقیقا همین کمبود در ارائه محصولات برای مشتریان داخلی نیز به شدت دیده می شود؛ تا آنجایی که تولیدات خارجی و یا حتی محصولات داخلی که کیفیت به مراتب پایین تری نسبت به دیگر تولیدات مشابه داخلی دارند صرفا به علت توجه به شیوه بصری ارائه کالا و برخورداری از عکس ها و تصاویر حرفه ای، از اقبال فروش بیشتری برخوردار بوده و میزان سهم بسیار بالاتری از بازار را در اختیار خود دارند. قطعا در همین لحظه شما هم مثال های بیشمار دیگری را از ذهن می گذرانید و بارها و بارها متوجه قدرت نحوه ارائه محصولات، شیوه عکاسی و تصاویر اغوا کننده آنها در تصمیم گیری خود برای خرید کالا های متفاوت شده اید.

القای احساسات متفاوت از قبیل کارایی یک محصول، لذت ناشی از صرف غذایی خوشمزه، نقش یک محصول در افزایش زیبایی ظاهر و جلوه بیشتر جایگاه و منزلت صاحبانش، القای حس مجلل و با شکوه بودن، ثروتمند دیده شدن و انتقال غرور و همچنین احساسات بیشمار دیگری که در لحظه تصمیم گیری برای خرید، گریبان مخاطبین را گرفته و آنها را مشتاق خرید مینمایند، همه و همه برآیند خلاقیت و هنر عکاسی و در کل ارائه تصویری حرفه ای و بی نقص از محصولات است.

چرا می گوییم عکاسی صنعتی و نمی گوییم تاثیر تبلیغات بر سودآوری و فروش؟

عکاسی صنعتی به عنوان ماده اولیه تبلیغات نقش به مراتب پر رنگ تری نسبت به دیگر اجزای کمپین دارد، چرا که تمامی مراحل طراحی، از طراحی های محیطی گرفته تا طراحی پکیج و پوسترهای تبلیغاتی، متاثر از شیوه عکاسی هستند و در همه این موارد، عکاسی و تصاویر تهیه شده به عنوان ماده اولیه و خام استفاده می شود. در اصل ایده و خلاقیت موجود در تصاویر و عکاسی ها به عنوان اساس، لیدر و راهنمای دیگر فرآیندهای تبلیغاتی عمل خواهد کرد. در صورتی که این ایده قابلیت های تاثیرگذاری و فراهم آوردن بستری مناسب برای دیگر المان های بصری را داشته باشد، کمپین تبلیغاتی راه خود را به خوبی ادامه خواهد داد و بالعکس اگر ایده و کیفیت عکاسی ها در سطح قابل قبولی نباشد، کل کمپین محکوم به حرکتی به مراتب آهسته تر به سوی هدف خود که همان افزایش فروش است خواهد بود.

عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش
عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش

پس واضح و بدیهیست که با در نظر گرفتن تاثیر فوق العاده تصاویر یک محصول بر روی مشتریان، این مقاله نه به ناحق و با اغراق، که بسیار بجا و با تاکید از عکاسی به عنوان قدرتمندترین ابزار برای برون رفت از بحران رقابت و رسیدن به سهم بیشتری از بازار یاد کرده است.

عکاسی صنعتی ویترین و شو روم محصولات در فضای مجازی

تا اینجا بیشتر به اهمیت عکاسی در کمپین های بازاریابی پرداختیم، اما باید گفت که موفقیت فروش در شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی که امروزه بزرگترین نقش را در موفقیت کسب و کارها دارند، بدون داشتن عکاسی صنعتی حرفه ای و تاثیرگذار تقریبا غیر ممکن است. عکسها نمایندگان محصولات شما در فضای مجازی هستند. اگر در این نکته کمی ریزتر شویم و موشکافانه تر به این موضوع بنگریم به راحتی در می یابیم که خریداران در فضای مجازی، در اصل تصویر محصولات را خریداری می کنند و بی شک آن تصاویر هر چه تاثیرگذار تر باشد و احساسات مورد نیاز برای خرید را به آنها القاء نمایند، میزان فروش به سرعت بالا خواهد رفت و فضای مجازی را به بستری پر سود و پر اهمیت برای صاحبان کسب و کارها تبدیل خواهد نمود.

به دلیل نقش و اهمیت بسیار بالای ویترین در جلب توجه مخاطبین و جذب آنها به داخل شو روم و فروشگاه ها، شرکت های موفق از هیچ چیز برای چشمگیر بودن و شکوه دریغ نمی نمایند؛ ویترین محصولات در فضای مجازی و بازاریابی اینترنتی حتی بیش از فروشگاه های واقعی می تواند بر میزان فروش تاثیرگذار باشد. در اصل می توان گفت یکی از مهمترین رازهای موفقیت در فروش اینترنتی، عکاسی خلاقانه و مناسب از محصولات است.

چرا استودیو عکاسی صنعتی ادد را توصیه می کنیم؟
  • ایده پردازی با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد و تاثیرگذار محصولات
  • تحقیق، بررسی و استخراج وجوه تمایز محصولات و خدمات نسبت به رقبا
  • ایده پردازی و استفاده از شیوه های خلاقانه عکاسی متناسب با بودجه های متفاوت
  • طرح ایده با کارفرما و وارد کردن سلایق و تجربیات ایشان در ایده نهایی
  • نورپردازی هدفمند جهت نزدیک شدن هر چه بیشتر به تصویر ایده آل نهایی از محصول
  • تلاش تیم هنری و ایده پدازی برای دستیابی به بهترین نتیجه جهت افزایش فروش و ایجاد ویترینی درخور و کارآمد برای فروش اینترنتی
  • استفاده از بهترین و به روزترین تجهیزات جهت ارتقاء سطح کیفی عکاسی صنعتی
  • همکاری با برندهای معتبر در پروژه های داخلی و بین المللی
برای مشاهده پروژه های عکاسی محصولات برندهای معتبر داخلی و خارجی و برخورداری از تخفیف های ویژه استودیو عکاسی صنعتی ادد به وب سایت این مجموعه به آدرس adadstudio.com مراجعه نمایید.

adadstudio
adadstudio

: برای دریافت مشاوره درباره عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «عکاسی صنعتی با کیفیت، تنها راه برای عبور از بحران و افزایش فروش» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید