مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  34243 
8 نظر
8 نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی

آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی

بسیاری از افراد به شغل بازیگری بسیار علاقمند هستند چرا که می دانند این شغل هم شهرت و هم ثروت را برایشان به...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

بسیاری از افراد به شغل بازیگری بسیار علاقمند هستند چرا که می دانند این شغل هم شهرت و هم ثروت را برایشان به ارمغان می آورد. بنابراین برای یادگیری بازیگری به دنبال آموزشگاه های بازیگری هستند. آسمونی در این بخش فهرست آموزشگاه های بازیگری در تهران را منتشر می کند.

آموزشگاه های بازیگری در تهران

آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی
آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی

 آسمونی : جالب است بدانید مهمترین نکته ای که هیچیک از هنرجویان هنگام ثبت نام به آن توجه نمیکنند این است که از مسئولان آن آموزشگاهها بپرسند که چه افرادی از این موسسه به مدارج عالی حرفه ای راه پیدا کرده اند ؟ و این مهمترین نکته است چون الآن تعداد کلاسهای آزاد بازیگری در سطح کشور بسیار بسیار افزایش یافته ولی فقط 4-5 تا از این کلاسها معتبر هستند و از آنجا افراد زیادی وارد عرصه حرفه ای سینما شده اند ...

لیست کلاسهای معتبر آموزشی بدین شرح میباشد :

موسسه فرهنگی و هنری کارنامه

مدیران آموزش : پرویز پرستویی و حبیب رضایی دارای کلاسهای : بازیگری حرفه ای - فیلمنامه نویسی - فیلمسازی - تاریخ هنر - داستان نویسی - کارگاه تئاتر - نمایشنامه نویسی - تاریخ سینما - کارگاه شعر - فیلمبرداری و...

توضیحات کلاسها :

الف :

آسمونی : بازیگری حرفه ای : مدت این دوره ویژه 6 ماه بوده و کلاسهای آن در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 11 صبح الی 20 شب به صورت یکسره برگزار میشود که این در نوع خود بسیار بسیار بینظیر است . در این کلاسها بازیگری - فن بیان - حرکت و بدن و... تدریس میشود و شهریه آن فقط و فقط 1 میلیون تومان میباشد . هنرجویان پس از پایان دوره به عضویت گروه نمایش موسسه درآمده و همچنین به پروژه های سینمایی و تلویزیونی حرفه ای معرفی میشوند . اساتید این دوره را بزرگانی چون : رویا تیموریان - مهتاب نصیرپور - محمد رحمانیان - مسعود رایگان - هدایت هاشمی - پایم دهکردی - پارسا پیروزفر - بهرام دهقان و... تشکیل میدهند .

ب:

فیلمنامه نویسی : مدت این دوره فقط 3 ماهه بوده و شهریه آن فقط 400 هزار تومان میباشد . استاد این دوره کارگردان و نویسنده بزرگ سینمای ایران جناب آقای ناصر تقوایی میباشد .

ج :

آسمونی : کارگاه فیلمسازی : این دوره برای هر هنرجو به صورت خصوصی برگزار میشود و 12 جلسه میباشد در این دوره بزرگترین فیلمساز سینمای ایران استاد عباس کیارستمی اصول فیلمسازی را به هنرجویانش آموزش میدهد . شهریه این دوره بسیار ویژه فقط و فقط 500 هزار تومان میباشد . برای ثبت نام در این کلاسهای ویژه و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این کلاسها و همچنین دوره های دیگر با این موسسه معتبر سینمایی تماس حاصل فرمایید . آدرس : خیابان شریعتی - خیابان ظفر - بین نفت و مدرس - خیابان فرید افشار - کوچه نور - پلاک 34 - موسسه فرهنگی و هنری کارنامه تلفن : 22273917 و 22273918

کارگاه آزاد بازیگری با مدیریت استاد امین تارخ

آسمونی : استاد امین تارخ اولین شخصی بود که در ایران مجوز تاسیس کلاسهای آموزش بازیگری را دریافت کرد و از سالها پیش در کلاسهای ویژه خود به تربیت بازیگران موفق سینمای ایران میپردازد . در طول این سالها بسیار بسیار بازیگران موفقی از کلاسهای این استاد ارجمند به مدارج عالی سینمایی راه پیدا کرده اند که نام یکایک آنها را میتوانید شخصا پس از تماس با استاد تارخ از خود ایشان سوال فرمایید . برای اطلاعات بیشتر در رابطه با برگزاری کلاسهای ایشان با شماره تلفن کارگاه آزاد بازیگری استاد امین تارخ تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 88026932 و 88026962 * توضیح : به دلیل اطلاع نداشتن دقیق در مورد شهریه این کلاسها شهریه در وبلاگ ذکر نشد و همچنین به دلیل حفظ اعتبار و درجه هنری این هنرمند ارزنده شماره تلفن همراه ایشان نیز در وبلاگ ذکر نگردید .

کانون سینماگران جوان

کانون سینماگران جوان با امتیاز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، یکی از با سابقه ترین ،معتبر ترین و موفق ترین مراکز آموزش سینمایی کشور است که در مدت فعالیت خود نقش بسزایی در معرفی استعدادهای جوان به سینما و تلویزیون کشور داشته است. مدیریت کانون سینماگران جوان همواره بر حفظ و ارتقا سطح آموزشی کانون اهتمام جدی داشته و با جذب و دعوت از اساتید دانشگاه و سینماگران برجسته و صاحب نام کشورمان سعی بر ارتقا کیفی آموزش دارد .

اساتیدی چون :

سیما تیرانداز - ناصر هاشمی - گلاب آدینه - گوهر خیراندیش و بسیاری دیگر به تناوب در این موسسه به هنرجویان علاقمند آموزش میدهند ... برای ارتباط بیشتر با این موسسه عالی سینمایی میتوانید از طرق ذیل اقدام فرمایید : تلفن : 88714363 و 88714364 آدرس : خیابان احمد قیصر ( بخارست ) - کوچه نهم - کانون سینماگران جوان آدرس اینترنت : www.kanooncj.ir لازم به ذکر است تا کنون بازیگران بیشماری از جمله نیوشا ضیغمی از طریق آموزش در کانون سینماگران جوان به مدارج عالی حرفه ای سینما راه پیدا نموده اند .

کلاسهای آزاد بازیگری استاد حمید سمندریان

آسمونی : نام استاد حمید سمندریان بی شک برای همگان یک اعتبار را تداعی مینماید . این استاد بزرگ و مسلم تئاتر ایران از اولین پیشگامانی بود که در ایران کلاسهای بازیگری را دائر نمود . نکته جالب در مورد کلاسهای بازیگری ایشان وفور هنرجویانی است که پس از دیدن دوره در کلاسهای ایشان به مدارج عالی و حرفه ای سینما راه پیدا نموده اند .

هنرمندانی چون :

  • امیر جعفری
  • ریما رامین فر
  • یوسف تیموری
  • نگار فروزنده
  • محمدرضا فروتن
  • پارسا پیروزفر

و بسیاری دیگر از این دست هستند ... با تماس با کلاسهای این استاد ارزنده میتوانید در مورد هنرجویان حرفه ای این استاد و همچنین دیگر شرایط کلاسهای ایشان بیشتر و بهتر بدانید . لازم به ذکر است اساتیدی چون : مهدی فخیم زاده - اسماعیل شنگله و... در این کلاسها به شما درس خواهند داد . تلفن تماس : 88408228

کلاس آموزش گریم استاد مهری شیرازی

آسمونی : استاد مهری شیرازی بی شک یکی از پرتوان ترین گریموران سینما و تلویزیون ایران است و تا کنون در بسیاری از فیلمها و سریالهای تلویزیونی به عنوان مجری گریم حضور داشته است .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزشگاه های بازیگری و موسسه های سینمایی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید