کد مطلب:  37767 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
6 آبان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس

6 آبان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس

به گزارش آسمونی:عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از زمان بررسی صلاحیت و برنامه‌های 4 وزیر پیشنهادی در صحن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از زمان بررسی صلاحیت و برنامه‌های 4 وزیر پیشنهادی در صحن پارلمان خبر داد.

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی گزینه‌های رئیس‌جمهور برای وزارتخانه‌‌های راه، رفاه، صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی به مجلس، گفت: با توجه به اینکه 4 وزیر پیشنهادی امروز(یکشنبه، 29 مهر) از سوی رئیس‌جمهور به مجلس معرفی شده است، طبق آیین‌نامه داخلی پارلمان، جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی هفته آینده برگزار می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه در هفته جاری عمده‌ترین دستورکار کمیسیون‌های تخصصی مجلس و فراکسیون‌ها، بررسی صلاحیت‌ها و برنامه‌های وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختصاص دارد، اظهار داشت: قرار است کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته جاری با دعوت از 4 وزیر پیشنهادی، صلاحیت‌ها و برنامه‌های آنها را بررسی کنند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی وزارتخانه‌‌های مذکور، در روز یکشنبه هفته آینده، 6 آبان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور محمد اسلامی، فرهاد دژپسند، محمد شریعتمداری و رضا رحمانی را به ترتیب به عنوان گزینه‌های پیشنهادی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت را جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

: برای دریافت مشاوره درباره 6 آبان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «6 آبان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید