کد مطلب: 43753 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح تفحص از دانشگاه آزاد به هیئت رئیسه ارجاع شد

طرح تفحص از دانشگاه آزاد به هیئت رئیسه ارجاع شد

به گزارش آسمونی:عضو هیئت رئیسه مجلس از ارجاع طرح تفحص از دانشگاه آزاد به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. حجت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:عضو هیئت رئیسه مجلس از ارجاع طرح تفحص از دانشگاه آزاد به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز(شنبه 4 خرداد) این کمیسیون گفت: بررسی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در دستورکار امروز کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص درخواست تعویق یک هفته‌ای این طرح در کمیسیون را داشتند و مسئولان دانشگاه آزاد نیز به همین دلیل برای پاسخگویی حضور نداشتند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش تصریح کرد: با توجه به اینکه چنین موردی در آیین‌نامه داخلی پارلمان وجود ندارد، اعضای کمیسیون تصمیم گرفتند که گزارش ماوقع را عیناً به هیأت رئیسه مجلس ابلاغ کند.

حجت الاسلام سلیمی با اشاره به دستورکار دیگر این کمیسیون گفت: انتخاب 2 تن از اعضای کمیسیون جهت عضویت در شورای سیاستگذاری مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی برای ارائه به جلسه علنی بود که به ترتیب سید حمایت میرزاده و سیدمحمدجواد ابطحی برگزیده شدند.

نماینده مردم محلات در مجلس ادامه داد: دعوت از محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات جهت پاسخگویی به سوال سیدعلی ادیانی نماینده قائم‌شهر دستور بعدی جلسه امروز بود که این سئوال در درباره هوشمندسازی مدارس به سیستم فناوری‌های نوین با توجه به تأکید برنامه ششم توسعه بود.

حجت‌الاسلام سلیمی تصریح کرد: پس از توضیحات وزیر، مقرر شد طی سه هفته آینده جلساتی با مسئولان وزارت آموزش و پرورش و ارتباطات و دو تن از نمایندگان کمیسیون آموزش بررسی‌ها صورت و نتیجه آن به کمیسیون ارائه شود.

منبع: تسنیم

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «طرح تفحص از دانشگاه آزاد به هیئت رئیسه ارجاع شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?