کد مطلب: 42435 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یک روحانی در همدان به ضرب گلوله به قتل رسید

یک روحانی در همدان به ضرب گلوله به قتل رسید

به گزارش آسمونی:پس از خروج یکی از روحانیان از داخل حوزه علمیه سرنشینان از داخل خودرو خارج شده و با یک اسلحه 2...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک روحانی در همدان به ضرب گلوله به قتل رسید
یک روحانی در همدان به ضرب گلوله به قتل رسید

به گزارش آسمونی:پس از خروج یکی از روحانیان از داخل حوزه علمیه سرنشینان از داخل خودرو خارج شده و با یک اسلحه 2 گلوله به سمت این روحانی شلیک می کند.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: حجت الاسلام «م. قاسمی» 46 ساله صبح امروز /شنبه/ در جلوی درب مدرسه حوزه علمیه آیت الله ملاعلی معصومی همدانی واقع در خیابان شهدا به ضرب 2 گلوله به قتل رسید.

سردا بخشعلی کامرانی صالح روز شنبه اظهار داشت: سرنشینان ناشناس یک دستگاه خودروی سواری 206 صبح امروز در مجاور حوزه علیمه شهر همدان حضور می یابند.

وی اضافه کرد: پس از خروج یکی از روحانیان از داخل حوزه علمیه سرنشینان از داخل خودرو خارج شده و با یک اسلحه 2 گلوله به سمت این روحانی شلیک می کند.

فرمانده انتظامی استان همدان بدون اشاره به نوع سلاح استفاده شده توسط ضاربان، بیان کرد: تیم های پلیسی در محل حضور یافته و طرح مهار برای دستگیری این افراد اجرا شده است.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: هنوز در مورد علت و انگیزه این قتل مدارکی در دست نیست و در صورت دستگیری ضاربان می توان در این زمینه اظهار نظر کرد.

منبع: عصر ایران

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «یک روحانی در همدان به ضرب گلوله به قتل رسید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?