کد مطلب: 53700 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامه درخواست میزبانی ایران از جام ملت‌های فوتبال آسیا به AFC ارسال شد

نامه درخواست میزبانی ایران از جام ملت‌های فوتبال آسیا به AFC ارسال شد

دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال اعلام کرد: نامه درخواست میزبانی کشورمان در جام ملتهای آسیا برای کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 اردیبهشت ارسال شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامه درخواست میزبانی ایران از جام ملت‌های فوتبال آسیا به AFC ارسال شد نامه درخواست میزبانی ایران از جام ملت‌های فوتبال آسیا به AFC ارسال شد - A letter requesting Iran's hosting of the Asian Cup was sent to the AFC

به گزارش آسمونی : دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در این‌باره اعلام کرد: نامه درخواست میزبانی کشورمان برای مسابقات جام ملت‌های آسیا 2027 به انضمام فرم مربوطه در تاریخ 27 آوریل 2020 (8 اردیبهشت 99) برای AFC ارسال شده است. با توجه به اینکه مهلت تعیین شده برای درخواست میزبانی تا تاریخ 30 ژوئن 2020 (دهم تیرماه 1399) است، به طور معمول کنفدراسیون فوتبال آسیا تا پایان این مهلت و نهایی شدن لیست کشورهای متقاضی میزبانی اعلام نظر نمی‌کند.

در همین راستا با در نظر گرفتن اهمیت انتشار اخبار موثق و مستند از سوی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها، انتظار می‌رود اخبار مرتبط در این زمینه پس از انجام بررسی‌های مورد نیاز و راستی آزمایی‌های لازم، توسط رسانه‌های وزین کشورمان انتشار یابد.

فدراسیون فوتبال ایران چندی پیش برای اخذ میزبانی مسابقات جام ملت‌های آسیا 2027 ابراز آمادگی کرد. موضوعی که به دلیل مشکلات زیادی که فوتبال کشورمان با آن مواجه است با انتقادات زیادی همراه شد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «نامه درخواست میزبانی ایران از جام ملت‌های فوتبال آسیا به AFC ارسال شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?