کد مطلب: 5998 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چند ایرانی به جام جهانی برزیل می‌روند؟

چند ایرانی به جام جهانی برزیل می‌روند؟

1393/02/17به گزارش آسمونی به نقل از افکارنیوز، رییس فدراسیون فوتبال گفت: حدود3 تا 4هزارایرانی بلیت های جام...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از افکارنیوز، رییس فدراسیون فوتبال گفت: حدود3 تا 4هزارایرانی بلیت های جام جهانی و دیدارهای ایران را خریداری کرده اند.

علی کفاشیان روز سه شنبه افزود: از این تعداد حدود 600نفر در داخل کشور بلیت تهیه کرده اند و 2 تا 3 هزار نفر نیز در خارج بلیت خریداری کرده اند.

وی گفت: البته هنوز تعداد دقیق تماشاگران ایرانی در جام جهانی 2014مشخص نیست و شاید این تعداد کاهش یابد،زیرا خرید بلیت به این معنی نیست که آنان در برزیل حضور پیدا خواهند کرد.

وی همچنین درباره مسافران جام جهانی 2014 در داخل کشور گفت: از حدود 900 بلیتی که به ایران اختصاص داده شده بود، 600بلیت به فروش رفته است و نمی دانیم که آیاخریداران این بلیت هابه برزیل خواهند رفت یانه؟شاید به سبب بالا بودن هزینه ها پشیمان شده باشند.

وی درباره تشکیل ستادهای حمایت ازجام جهانی و عزیمت تعدادی از هنرمندان به جام جهانی گفت : این افراد بصورت شخصی قصد عزیمت به برزیل را دارند و فدراسیون توان مالی برای اعزام آنان را ندارد.

رییس فدراسیون فوتبال اضافه کردکه لازم است تا دولت با حمایت از برنامه های فرهنگی مرتبط با جام جهانی 2014 از طریق اختصاص بودجه زمینه انجام برخی برنامه ها را برای تماشاگران ایرانی در برزیل فراهم سازد.

دست اندرکاران فوتبال کشوربرگزاری برنامه های مختلف فرهنگی ونمایشگاهی در حاشیه جام جهانی 2014 را تدارک دیده اند، اما به نظر می رسد که کمبود بودجه مشکلاتی را برای اجرایی کردن این برنامه ها فراهم کرده است.

این درحالی است که تنها حدود یک ماه تا شروع جام جهانی باقیمانده و تعلل بیشتر موجب از دست رفتن فرصت از سوی کشور میزبان می شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «چند ایرانی به جام جهانی برزیل می‌روند؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?