کد مطلب:  20008 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال برای اشتباهات داوری

نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال برای اشتباهات داوری

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه در نامه ای به فریدون...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه در نامه ای به فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران نسبت به عملکرد داوران و اشتباهات آنها اعتراض کرد:

2305936
2305936

«جناب آقای اصفهانیان، ریاست محترم کمیته داوران

با سلام و احترام، به استحضار می رساند این باشگاه همواره احترام به داوران مسابقات لیگ را از اولویتهای اصلی خود دانسته و جایگاه رفیع قضاوت را بسیار قابل تکریم می شمارد و با عنایت به اینکه سرمربی تیم نیز در فصل جاری همواره احترام کامل را برای داوران قایل بوده، شایان ذکر است مستندات جمع‌آوری شده پیرامون چند بازی اخیر، که اشتباهاتی از سوی تیم داوری رخ داده و اثر مستقیم روی نتایج بازی و همچنین تحریک احساسات تماشاچیان در ورزشگاه را به همراه داشته است به پیوست در قالب لوح فشرده تقدیم می‌گردد:

1- خطای هند بازیکن تراکتور سازی پس از ضربه آزاد امید ابراهیمی که داور می توانست پنالتی اعلام کند.
2- در دیدار با پدیده، ضربه کاوه رضایی به دست مدافع پدیده خورد و از روی خط دروازه برگشت که داور در کمال تعجب پنالتی نگرفت.
3- در مسابقه اخیر با نفت تهران هم اعلام پنالتی در دقیقه یک در حالی اتفاق افتاد که بسیاری از کارشناسان این صحنه را پنالتی نمی دانند. ضمن این که ارسلان مطهری بازیکن نفت هم به گواه کارشناسان باید در دقیقه 33 اخراج می شد که نشد.

لذا با توجه به حسن سابقه و پیگیری جنابعالی باشگاه استقلال انتظار دارد تقاضای رسیدگی دقیق نسبت به موضوعات فوق الذکر از سوی آن کمیته محترم بررسی و نظر خود را به این باشگاه اعلام نماید.

پیشاپیش از مساعدت و پیگیری جنابعالی کمال تشکر را دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر خود را درباره «نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال برای اشتباهات داوری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید