کد مطلب: 32685 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاسخ بانکی که مشتریانش را مجبور به نصب یک پیام رسان خاص می کرد

پاسخ بانکی که مشتریانش را مجبور به نصب یک پیام رسان خاص می کرد

به گزارش آسمونی:مدیر امور شعب بانک ملی در استان یزد گفت: رونمایی از این اپلیکیشن اواخر سال گذشته انجام شد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش آسمونی:مدیر امور شعب بانک ملی در استان یزد گفت: رونمایی از این اپلیکیشن اواخر سال گذشته انجام شد ضمن آنکه این مدل یک امتیاز برای مشتری محسوب می‌شود اما هر دو مورد یعنی هم نوبت‌دهی از طریق اپلیکیشن"بله" و هم از طریق دستگاهی همزمان در حال اجراست.

محمدرضایی، مدیر امور شعب بانک ملی‌ در مورد چاپ قبض نوبت‌دهی‌از طریق "بله" در یزد اظهار داشت: این اقدام از 3 ماه گذشته در یزد در حال انجام بوده و به صورت پیشنهاد مطرح شده است.

وی افزود: به این شکل که مشتری در منزل خود، دفتر کار و یا در مسیر به راحتی در سیستم می تواند نوبت بگیرد و بر اساس بارکد در شعبه می‌تواند خدمات خود را از بانک دریافت کند.

رضایی ادامه داد: رونمایی از این اپلیکیشن اواخر سال گذشته انجام شد ضمن آنکه این مدل یک امتیاز برای مشتری محسوب می‌شود و هر دو مورد یعنی هم نوبت‌دهی از طریق اپلیکیشن"بله" و هم از طریق دستگاهی در حال اجراست.

وی افزود: در شهر ما اکثرا از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و استقبال خوبی هم شده است البته این جمله انتهای برگه باید اصلاح شود و کلمه "صرفا" را باید از روی برگه‌ها حذف کنیم.

رضایی افزود: در سی شعبه ما این اقدام در حال انجام است و هر دو کار در دست اجراست اما پایلوت اصلی ما در ابتدا شعبه اطلسی بود و در همان شعبه هم این قبض‌ها چاپ شدند.

منبع: جماران

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «پاسخ بانکی که مشتریانش را مجبور به نصب یک پیام رسان خاص می کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?