کد مطلب:  35454 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!

مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!

به گزارش آسمونی:تصور کنید تحمل بوی بد در کابین هواپیما با وجود فشار هوا و فضای بسته کابین چقدر می‌تواند زجر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:تصور کنید تحمل بوی بد در کابین هواپیما با وجود فشار هوا و فضای بسته کابین چقدر می‌تواند زجر آور باشد. ممکن است فکر این که مجبور باشید برای چند ساعت بوی بد را در یک کابین بسته با تعداد زیادی مسافر تحمل کنید، حال شما را بد کند.

مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!
مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!


به گزارش خبرگزاری دیلی میل حضور یک مسافر بدبو در پرواز شماره HV5666 شرکت هواپیمایی ترانساویا (Transavia) که از فرودگاه شیپول ((Schiphol هلند به مقصد جزیره‌ای در جنوب اسپانیا به نام گرن کاناریا (Gran Canaria) در حرکت بود، محبور به فرود اضطراری شد. این بو به قدری شدید و مشمئز کننده بود که باعث شکایت بسیاری از مسافران شد.

بسیاری از این مسافران به دلیل وجود این مسافر بدبو مریض شدند و یکی از این بیماران که یک مرد بلژیکی به نام پیت ون هات (Piet van Haut) بود، درباره این بوی بد گفت: این مسافر به اندازه‌ای بد بو، بود که انگار هرگز حمام نرفته است.

برخی دیگر از مسافران این پرواز هم به دلیل حضور این مسافر بدبو دچار تهوع و سرگیجه بسیار شدیدی شدند. این اعتراضات به قدری زیاد شد که مهماندارها مجبور به اطلاع رسانی به خلبان شدند و در نهایت، به دلیل این بوی بد بسیار شدید، هواپیما فرود اضطراری داشت و خدمه پرواز مجبور شدند تا خروج کامل مسافران این مسافر بدبو را در دستشویی هواپیما نگه دارند.

زمانی که پرواز بالاخره در فرودگاه فارو (Faro) در پرتغال به زمین نشست، مسافر بدبو و پر دردسر این پرواز توسط کادر پزشکی فرودگاه با اتوبوسی جداگانه از هواپیما خارج شد و کادر پزشکی مشغول رسیدگی به وضعیت سایر مسافرین شدند.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ترانساویا، علت فرود اضطراری را مشکلات پزشکی و بیماری تعداد زیادی از مسافران اعلام کرد؛ اما رسما اعلام نکرد مسافر بدبو باعث بیماری و فرود اضطراری شده است.

 

منبع: لست سکند
: برای دریافت مشاوره درباره مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید