کد مطلب:  37172  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یک سریال 100 قسمتی عاشقانه در راه است

یک سریال 100 قسمتی عاشقانه در راه است

به گزارش آسمونی:تهیه کننده سریال "بی همگان" گفت: نگارش یازده قسمت از مجموعه 100 قسمتی "بی همگان" به تهیه‌کنندگی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:تهیه کننده سریال "بی همگان" گفت: نگارش یازده قسمت از مجموعه 100 قسمتی "بی همگان" به تهیه‌کنندگی مهران مهام و قلم علیرضا کاظمی پور به اتمام رسید.

نگارش یازده قسمت از مجموعه 100 قسمتی "بی همگان" به تهیه‌کنندگی مهران مهام و قلم علیرضا کاظمی پور به اتمام رسید.

مهران مهام تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "بی‌همگان" در ارتباط با روند نگارش فیلمنامه این مجموعه گفت: از اوایل سال 96 تحقیق و نگارش توسط علیرضا کاظمی پور آغاز شد و تاکنون یازده قسمت از فاز نخست که پنجاه‌قسمتی است نگارش شده است.

وی افزود: نگارش این مجموعه همچنان ادامه دارد و خلاصه سکانس‌های بیست قسمت دیگر نیز توسط کاظمی پور نوشته‌شده است.

مهام با اشاره به شروع پیش‌تولید این مجموعه تلویزیون از فروردین سال 98 گفت: برای کارگردانی "بی همگان" با چند کارگردان مذاکراتی انجام‌شده، اما هنوز حضور هیچ‌یک قطعی نیست.

مجموعه 100 قسمتی "بی همگان" که چندین ماه تحقیق و پژوهش آن به طول انجامید مضمونی عاشقانه دارد. این اثر در ژانری اجتماعی و عاشقانه داستان دختر و پسری را روایت می‌کند که قصد ازدواج با یکدیگر رادارند. بخش‌هایی از این مجموعه با مسائل قانونی ارتباط دارد و در دادگاه می‌گذرد و همین موضوع مراحل تحقیق را طولانی کرد.

مهران مهام پیش‌تر تجربه تهیه‌کنندگی مجموعه‌هایی چون؛ "خانه پدری"، "نرگس" و "خانه‌به‌دوش" را نیز داشت. اخبار مبنی بر احتمال فراوان حضور بروز نیک نژاد کارگردان سریال پنچری در این سریال است. مهام و نیک نژاد تجربه همکاری را در سریال پنجری به همراه داشته اند.

منبع: افکار نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره یک سریال 100 قسمتی عاشقانه در راه است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «یک سریال 100 قسمتی عاشقانه در راه است» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید