کد مطلب:  65826  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اتمام فرایند ساخت بازی The Last of Us Part I

اتمام فرایند ساخت بازی The Last of Us Part I

با اعلام رسمی ناتی داگ، فرایند ساخت بازی The Last of Us Part I به اتمام رسیده است
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، استودیو ناتی داگ به تازگی اعلام کرده است که ساخت بازی The Last of Us Part I به اتمام رسیده است. این خبر با درج یک پست درون توئیتر و انتشار یک تریلر کوتاه منتشر شد.

بازی The Last of Us Part I، عنوان ریمیک شده بازی The Last of Us می باشد که قرار است برای کنسول های پلی استیشن 5 منتشر شود. این بازی، طبق گفته ناتی داگ، به صورت کامل و از ابتدا ریمیک شده است و بهبودهای مختلفی در بخش های حرکتی، پنهان کاری، هوش مصنوعی و همچنین گرافیک بازی اعمال شده است. حال استودیو ناتی داگ به صورت رسمی اعلام کرده است که ساخت این عنوان به اتمام رسیده است.

هیجان زده هستیم تا اعلام کنیم ساخت بازی The Last of Us Part I به اتمام رسیده است.
تبریک به اعضای ناتی داگ و همکاران ما در پلی استیشن که با شور و اشتیاق خود، به گسترش دنیای The Last of Us کمک کردند.

عنوان The Last of Us Part I قرار است در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) منتشر شود. علاوه بر این، مشخص شده بود که این عنوان قرار است برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود. با این حال بسیاری از کاربران پلی استیشن، در خصوص معرفی و عرضه این عنوان بسیار ناراحت بوده اند. برخی از افراد ناراضی اعلام کرده بودند که این عنوان تنها برای درآمد زایی بیشتر ساخته شده است و عرضه مجدد آن، این بار برای نسل نهم، تنها برای جمع آوری پول بیشتر است.

با این حال، یکی از انیماتورهای حاضر در تیم ناتی داگ برای باز سازی عنوان The Last of Us Part I در پاسخ به افراد ناراضی، اعلام کرده بود که این عنوان با دقت بسیار زیاد ساخته شده است و تغییرات متداولی در بازی ایجاد شده است و این بازی تنها برای درآمد زایی بیشتر نمی باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره اتمام فرایند ساخت بازی The Last of Us Part I فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اتمام فرایند ساخت بازی The Last of Us Part I» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید