کد مطلب:  66841 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
Splatoon 3 پرفروش‌ترین بازی زمان عرضه بر روی نینتندو سوئیچ در ژاپن شد

Splatoon 3 پرفروش‌ترین بازی زمان عرضه بر روی نینتندو سوئیچ در ژاپن شد

بازی Splatoon 3 توانسته است در مدت 3 روز 3.45 میلیون نسخه فروش داشته باشد و به پرفروش‌ترین بازی زمان عرضه تبدیل شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با عرضه بازی Splatoon 3 روی کنسول نینتندو سوئیچ، این بازی ظرف تنها 3 روز توانسته است به فروش فوق العاده 3.45 میلیون نسخه‌ای در کشور ژاپن دست یابد.

بر اساس اطلاعاتی که وبسایتی که اطلاعات خرید و فروش را در کشور ژاپن گردآوری و ثبت می‌کند، بازی Splatoon 3 توانسته است به عنوان بزرگترین عرضه بازی ژاپنی شناخته شود. طبق گفته نینتندو، بازی Splatoon 3 بزرگترین عرضه را در کشور ژاپن از خود به جای گذاشته است و توانسته است در مجموع 3.45 میلیون نسخه فروش را تنها در 3 روز ثبت کند.

این در حالی است که این رکورد قبل از عرضه Splatoon 3 در اختیار بازی Animal Crossing: New Horizons بوده است که در طول یک هفته، 600 هزار عنوان کمتر از Splatoon 3 فروخته بود. این در حالی است که فروش 3.45 میلیون نسخه‌ای بازی Splatoon 3 تنها ظرف سه روز انجام شده است و این نشان از معروفیت و محبوبیت این بازی در کشور ژاپن دارد.

میزان محبوبیت سری Splatoon در کشور ژاپن به حدی است که عنوان قبلی این سری که با نام Splatoon 2 شناخته می‌شود، به عنوان پنجمین بازی پرفروش کنسول نینتندو سوئیچ در سال 2022 بوده است. این بازی توانسه بود در طول یک ماه، تعداد 4.03 میلیون نسخه فروش داشته باشد و با توجه به میزان فروش نسخه سوم این بازی، با نظر می‌رسد Splatoon 3 به زودی این رکورد را در کمتر از یک ماه خواهد شکست.

: برای دریافت مشاوره درباره Splatoon 3 پرفروش‌ترین بازی زمان عرضه بر روی نینتندو سوئیچ در ژاپن شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «Splatoon 3 پرفروش‌ترین بازی زمان عرضه بر روی نینتندو سوئیچ در ژاپن شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید