برنامه نود 1392/05/28 درخواست پدر فوتبالیست مقتول از علی دا | آسمونی
کد مطلب: 4658 درج نظر
برنامه نود 1392/05/28 درخواست پدر فوتبالیست مقتول از علی دایی!

برنامه نود 1392/05/28 درخواست پدر فوتبالیست مقتول از علی دایی!

 تاریخ خبر: 1392/05/29 چهارمین برنامه 90 در لیگ 92 از ساعت 10:45 دقیقه آغاز شد؛ این برنامه‌ به مانند همیشه دیدنی...
زمان مطالعه: 5 دقیقه

 

 تاریخ خبر: 1392/05/29

 

چهارمین برنامه 90 در لیگ 92 از ساعت 10:45 دقیقه آغاز شد؛ این برنامه‌ به مانند همیشه دیدنی بود و همانند گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته‌ پنجم لیگ بر‌ترو حاشیه آن پرداخت.

 

به گزارش آسمونی، این برنامه که سالگرد پانزدهمین سال پخش این برنامه نیز به شمار می رفت، در آغاز برنامه، آیتم 90 درجه پخش و قرعه کشی هفته پیش انجام شد ؛ افزون بر این که سپس بازیهای تراکتور- مس ، ذوب آهن – سایپا و استقلال خوزستان با نفت پخش شد

 

مسعود مرادی، کار‌شناس داوری مهمان این هفته برنامه نود بود،  کار‌شناس داوری 90 بر این باور بود که در بازی استقلال و داماش صالحی داور ضعیف بازی دو پنالتی داماش را نادیده گرفت . ضمنا  وی افتادن فرهاد مجیدی در محوطه جریمه داماش را خطا ندانست. جالب این که در این 5 روز شاهد کارشناسی همه تیمها غیر از بازی استقلال و داماش بودیم! البته در همان روز صراحتا اعلام کردیم که صالحی داور بازی دو پنالتی داماش را نگرفت.خدا رو شکر روسفید شدیم .

 

 

حرفهای پدر فوتبالیست مقتول در برنامه 90 ودرخواست از دایی

 

در ادامه پدر امید دربندی فوتبالیست جوانی که پس از ربوده شدن از سوی آدم رباها به طرز وحشیانه ای به قتل رسید، در گفت و گو با عادل فردوسی پور در برنامه نود ضمن بیان جزییات قتل پسر جوانش از رسانه ها و جامعه ورزشی در خواست کرد این حادثه را پیگیری کنند تا دستکم برای دیگران رخ نداده و خانواده ای مانند خانواده او داغدار نشوند. وی که کارمند بازنششته بانک است از علی دایی در خواست کرد که برای دستگیری قاتلان از هیچ کمکی دریغ نکند .

وی با بیان اینکه نباید شرایط به گونه ای باشد که خارجی ها فرزندش را به قتل برسانند و از کشور خارج شود از علی دایی به خاطر همشهری بودن درخواست کرد که این قضیه را پیگیری کند.

 

 

گزارش ویژه نود از فوتبال جزیره ابوموسی

 

عادل فردوسی پور و همکارانش در برنامه نود گزارش ویژه ای از جزیره ابوموسی تهیه نمودند. در این بخش عوامل این برنامه سری به تنها زمین چمن جزیره،هیئت فوتبالی با یک اتاق و یک کارمند و البته کلی عشق فوتبال زدند.مکثایی رییس هیئت فوتبال ابوموسی در پاسخ به این سوال که اینجا مسابقاتی هم برگزار می کنید یا نه گفت: فعلا که نه،خبری نیست.هیئت فوتبال ما فقط یک اتاق دارد و بدون هیچ امکاناتی.تنها سرگرمی جوانان اینجا همین زمین چمن است.دور و بر ما را کلا آب ها خلیج همیشه فارس گرفته است و همه مردم انتظار دارند.

 

در ضمن خورشیدی رییس وزارت ورزش ابوموسی هم گفت:«کل بودجه ای که به ما داده بودند 5 میلیون تومان بود.واقعا بچه های اینجا امکانات زیادی نمی خواهند.»این در حالی بود که یکی از طرفداران وعاشقان فوتبال هم گفت:«به ما 4 تا توپ و دو تا تو بدهند،کافی است!

 

 

عذرخواهی دوباره فردوسی پور و کنایه به پیمانکار ورزشگاه

 

فردوسی پور مجری برنامه 90 بار دیگر از مردم شیراز به خاطر حرفهایش در برنامه هفته پیش عذرخواهی کرد.

 

در برنامه هفته گذشته 90 گزارشی از شیراز پخش شد که نشان می داد مسئولان ورزشگاه، با استفاده از رنگ، اقدادم به سبز کردن چمن های زرد می کردند و مجری برنامه نیز که دنبال پاسخگو بود گفت: امیدوارم یک مرد در شیراز پیدا شود که در این خصوص پاسخگو باشد.

این جمله فردوسی پور از سوی مردم شیراز توهین آمیز تلقی و باعث شد وی در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه استانی فارس پخش شد از مردم شیراز عذرخواهی و تاکید کند این اتفاق، یک سوتفاهم بوده است.

 

فردوسی پور در برنامه این هفته 90 نیز بار دیگر از مردم شیراز عذرخواهی و تاکید کرد که منظور وی یک مسئول از هیئت فوتبال استان فارس بوده و نه مردم شیراز.

 

همچنین گزارشی تکمیلی در خصوص رنگ شدن چمن پخش شد که ملکی پیمانکار ورزشگاه اعلام کرد از مواد خوراکی برای تقویت چمن ها استفاده شده و رنگ به کار نبرده اند اما مسئول اداره کل ورزش و جوانان استان تاکید کرد که از رنگ استفاده شده است!

 

 

انتقاد دوباره از توپ های لیگ برتر 
 
در ادامه عادل فردوسی پور بار دیگر همچون هفته گذشته عملیات نشان دادن توپ های لیگ برتر را به کار گرفت و با بیش از 10 بازیکن،‌ مربی و کاپیتان تیم های لیگ برتر درباره این توپ ها گفتگو کرد و بیشتر اهالی فوتبال از وضعیت توپ های لیگ برتر انتقاد کردند.  
 
 
توپ بدون حک لوگو لیگ برتر
 
سپس جعفری مدیر عامل بخش خاورمیانه شرکت آل اشپورت نیز در پاسخ به فردوسی پور گفت: اینکه دوستان می گویند لوگوی سازمان لیگ ایران ثبت نشده درخواستی بود که سازمان لیگ برتر ایران به خاطر وجود نام ا... روی آرم این سازمان از ما خواستند این آرم را روی توپ ها نزنند.  
جعفری در این باره خاطر نشان کرد: ما مدارک ترخیص این توپ ها از گمرک فرودگاه امام را داریم و همه آنها را به فدراسیون فوتبال ارائه کرده ایم.  

 

قسمت پایانی برنامه اختصاص به هیئت فوتبال اصفهان اختصاص داشت که ابر قویی نژاد گفت : به هیچ وجه پستم را از دست نمی دهم!

 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان هیئت فوتبال این استان را یک جزیره خود مختار خواند! که حتی در جلسات این اداره کل شرکت نمی کند و با لابی با مسئولین سیاسی استان و رسانه ای کردن موضوعات قصد دارد فعالیت های غیرقانونی خود را توجیه کند. می‌دانم این مسئله چقدر برای آقایان مهم است که این موضوع را سیاسی کرده‌اند و به مقامات بالا کشیدند. مسئله‌ای نیست اگر واقعاً اجرای قانون خلاف است تبصره و ماده این موضوع را بیاورند. در ضمن ببخشید عمر مفید مدیریت چقدر است؟ چه اصراری برای ماندن است، بس است دیگر. ما که خواهش کردیم محترمانه بروید، می‌خواهید مبارزه کنید؟
 
وی در ادامه افزود: ایشان به عنوان رئیس هیئت فوتبال عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن نیز هستند، کجای دنیا رئیس هیئت عضو هیئت مدیره باشگاه می شود؟
 
وقتی اداره کلی طبق مصوبات مجلس وظایف قانونی دارد چرا شورای تامین استان باید در این خصوص تصمیمی بگیرد؟
 
جهانی خاطرنشان کرد: پیشنهاد یک سوم اعضای مجمع این امر صورت بگیرد در حالی که ما 22 امضا جمع کردیم و این به آن معناست که بیش از یک سوم صورت گرفته و تقریباً 50 درصد اعضای مجمع آن را امضاء کرده‌اند. ما به درخواست مردم و اهالی فوتبال مبنی بر اینکه این آقا برای فوتبال چه اقداماتی انجام داده، کمیته‌ای در دی ماه سال گذشته تشکیل دادیم تا اقدامات او را بررسی کند. 
 

 

پرسش و پاسخ نظرسنجی 90

 

پرسش نظرسنجی 90 این بود که بهترین گل ماه کدام گل بود: 1ـ گل حمید جوکار- فجر 2- مسعود حسن زاده – داماش 3- شاه علی دوست – سایپا 4- بختیار رحمانی – فولاد 5- قاضی – استقلال  که در پایان  نزدی 61 درصد به گل قاضی رأی دادند، 16 درصد به گل شاه علی دوست ، 11 درصد به گل جوکار و بقیه به دو گزینه دیگر رای دادند

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه نود 1392/05/28 درخواست پدر فوتبالیست مقتول از علی دایی! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «برنامه نود 1392/05/28 درخواست پدر فوتبالیست مقتول از علی دایی!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?