مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  42652 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز

مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز

به گزارش آسمونی:مدیرکل دفتر امور تشریح و بررسی صحنه سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد که بر اساس آمارهای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز
مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز

به گزارش آسمونی:مدیرکل دفتر امور تشریح و بررسی صحنه سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد که بر اساس آمارهای اولیه در طرح نوروزی امسال 862 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.

دکتر پریچهر خزعلی درجلسه کمیته هماهنگی طرح‌های ویژه ترافیکی که پیش از ظهر امروز در شهرک آزمایش برگزار شد اظهار کرد: شمار جانباختگان سال گذشته 1109 نفر بود که کاهش22.3 درصدی را در سال جاری نشان می‌دهد.

خزعلی با بیان اینکه 178 نفر از جانباختگان در محورهای درون‌شهری جان خود را از دست داده‌اند گفت: 605 نفر نیز در محورهای برون‌شهری کشته شده‌اند. 50 نفر از جانباختگان مربوط به محورهای روستایی بوده و مابقی مربوط به دیگر محورها بوده است.

وی با اشاره به استان‌های دارای بیشترین جانباخته حوادث رانندگی در نوروز امسال اظهار کرد: استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان رضوی، اصفهان و تهران به ترتیب با 76، 64،64، 56، 46 و 46مورد فوتی بیشترین جانباخته حوادث رانندگی را به خود اختصاص داده‌اند.

به گفته وی استان‌های ایلام، گلستان و چهارمحال و بختیاری بیشترین کاهش آمار جانباختگان تصادفات رانندگی را داشتند و استان‌های بوشهر، اردبیل، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی بیشترین افزایش را طی این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

شهریار افندی‌زاده نماینده شهرداری تهران نیز در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی که پیش از ظهر امروز در شهرکت آزمایش برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در آماده‌باش کامل خواهد بود اما با توجه به تقارن مراسم 14 خرداد با آخرین روز از ماه مبارک رمضان لازم است برنامه‌ریزی جدی در این زمینه انجام شود.

وی با بیان اینکه بخش‌های مختلف شهرداری در آماده‌باش هستند، گفت: مترو آمادگی لازم را دارد و فاصله حرکت قطارها حدود چهار دقیقه خواهد بود و تلاش می‌کنیم تا ترددها به طور منظم انجام شود.

وی افزود: هماهنگی لازم با دیگر بخش‌های شهرداری نظیر اتوبوس‌رانی، خدمات شهری، آتش‌نشانی و… نیز انجام شده که جزئیات آن انجام می‌شود.

افندی‌زاده با اشاره به وقوع تصادفات در 30 کیلومتری شهرها نیز گفت: در مورد حومه شهر تهران شهرداری تهران آماده هر گونه هماهنگی و همکاری با پلیس است.

منبع: ایسنا

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مرگ 862 نفر در تصادفات رانندگی نوروز» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید