مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  20643 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است/برای ما مهم‎تر از برجام موفقیت یک ملت است

700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است/برای ما مهم‎تر از برجام موفقیت یک ملت است

700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است به گزارش آسمونی: رئیس جمهور گفت: در زمینه اشتغال قدم‌های...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

700-thousand-pure-jobs-created-during-the-past-year
700-thousand-pure-jobs-created-during-the-past-year

700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است

به گزارش آسمونی:

رئیس جمهور گفت: در زمینه اشتغال قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده است به طوری که در طول یک سال اخیر 700 هزار شغل خالص ایجاد شده است هر چند با نقطه مطلوب فاصله داریم.
نهمین نشست خبری رئیس جمهور با اصحاب رسانه آغاز شد
نهمین نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی دقایقی قبل در محل نهاد ریاست جمهوری آغاز شد.

گفتنی است، رییس جمهور در این نشست که همزمان با نخستین سالروز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) برگزار می شود، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید به محضر ملت شریف ایران، به پرسش های خبرنگاران داخلی و خارجی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پاسخ می‌دهد.

گزیده‌ای از سخنان رئیس جمهور در نشست‌خبری به شرح ذیل است:

 • از مردم قدرشناس، فهیم و زمان شناس ایران در ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی که با حضور و اشک خود در خیابان ها در مراسم نماز و تشییع پیکر ایشان شرکت کردند، سپاسگزاری می‌کنم.

 • آیت الله هاشمی‌رفسنجانی علاوه بر خدمات شایان توجه نسبت به نظام و انقلاب، با صبر، متانت، سکوت و سعه صدر خود آنجا که برای نظام لازم می دیدند، به ما نشان دادند که بهترین راه و روش اداره کشور و تعامل با افکار مختلف کدام است.

 • امروز آن مرد بزرگ در میان ما نیست و ما نمی توانیم به طور مستقیم از افکار وی استفاده کنیم، اما شیوه و راه ایشان و نوشته هایشان را باید استفاده کنیم.

 • از مردم به خاطر حمایتشان از دولت خدمتگزار خودشان تشکر می کنم.

 • اگر ما در فضاهای مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بهداشتی دستاورهایی داشتیم به خاطر امید و مقاومت مردم بوده است. در بسیاری از زمینه‌ها نیاز به تلاش بیشتری داریم.

 • از آغاز سال به مردم وعده داده بودم که به رشد 5 درصدی دست پیدا کنیم، که امروز شاهد رشد بیش از 5 درصد هستیم. از کارآفرینان و همه کارگزاران همه قوا تشکر می‌کنم که در این مسیر تلاش کردند.

 • در زمینه اشتغال قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده است به طوری که در طول یک سال اخیر 700 هزار شغل خالص ایجاد شده است هر چند با نقطه مطلوب فاصله داریم.

 • برجام به شخص خاص یا دولت یازدهم تعلق ندارد بلکه از آن رهبری، ملت، شهدای هسته ای است.

 • برجام دستاورد بزرگ ملی است، کسی فکر نکند که باید به خاطر انتخابات سال آینده باید بیشتر از حد لازم درباره برجام و یا کمتر سخن بگوید، برای ما مهم‌تر از برجام موفقیت یک ملت است.

 • برجام موفقیت بزرگی برای ملت ایران بود، ما در اخلاق پیروز شدیم، ما به دنیا گفته بودیم دنبال سلاح هسته ای نیستیم و گفته بودیم آنچه در دنیا درباره ایران گفته می‌شود درباره سلاح هسته ای دروغ است.

 • کسانی که علیه ایران به ناروا سخن گفتند باید در تاریخ سرافکنده باشند، کمتر کسی فکر می کرد موضوع pmd حل شود.

 • پایان پرونده هسته ای به معنای پیروزی اخلاقی ملت ایران بود

 • غیبت ایران در صحنه های سیاسی منطقه و جهان خسارتی برای جهان و منطقه بود، ما از لحاظ سیاسی موفق شدیم و قطعنامه های علیه خودمان را به دست همان مرجع صدرو قطعنامه ها از بین بردیم

 • ما غنی سازی را حق ملت ایران می دانستیم، امروز سازمان ملل و آزانس فعالیت صلح آمیز هسته ای ما را به رسمیت شناخته است

 • ما به مردم گفته بودیم زمانی توافق هسته ای را می پذیریم که تحریم های علیه ایران به یکباره کنار گذاشته شود، همه تحریم‌ها بعد از اجرایی شدن برجام در 27 دی ماه 1394 برداشته شده است، امروز در بخش نفت و بیمه تحریمی نداریم، در حوزه بانکی روابط ما با سایر کشورها عادی است

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره 700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است/برای ما مهم‎تر از برجام موفقیت یک ملت است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «700 هزار شغل خالص در طول یک سال اخیر ایجاد شده است/برای ما مهم‎تر از برجام موفقیت یک ملت است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید