کد مطلب:  43562 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند

600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند

به گزارش آسمونی:عسگریان با بیان اینکه طرح والی مهر به تمام روستا‌های کشور رسیده است، گفت: 600 هزار حامی از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند
600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند

به گزارش آسمونی:عسگریان با بیان اینکه طرح والی مهر به تمام روستا‌های کشور رسیده است، گفت: 600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند.

علیرضا عسگریان معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در چهارمین همایش والی مهر اظهار کرد: در شرایطی این همایش برگزار شد که سفر‌ه هایی به بزرگ ایران اسلامی پهن است و طرح والی مهر به تمام روستا‌ها و ولایت‌ها رسیده است.

وی با بیان اینکه تقدیر از نخبگان خیر با ولادت حضرت کریم اهل بیت همزمان شده است، گفت: در این جشن افرادی دارای شبکه‌هایی با 15 هزار یتیم زیر پوشش هستند.

عسکریان با بیان اینکه قشر‌های مختلف با تنوع‌های خیریه در این همایش حضور دارند، بیان کرد:بحث  انفاق در کشور در حال شکل گیری است.

وی ‌با بیان اینکه بیش از 600 هزار حامی ایتام در کشور حضور دارند، گفت: ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد 300 هزار نفر هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه سرانه پرداخت به هر یتیم توسط خیرین کمیته امداد 250 هزار تومان است، افزود: به هر یک از محسنین 113 هزار تومان پرداخت می‌شود.

وی افزود: سال گذشته در اوج فشارها، مردم فقط در حوزه ایتام و محسنین خیرین 700 میلیارد تومان کمک کردند و این کمک‌ها به صورت ثابت است و ادامه دارد.

عسگریان با بیان اینکه امیدواریم یک خیریه بزرگ کشوری داشته باشیم تا بتوانیم جلو تشدید فقر را بگیریم، ادامه داد: طبق اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  460 هزار شغل در سال 97 ایجاد شده که 136 هزار مورد  را کمیته امداد ایجاد کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره 600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «600 هزار حامی از ایتام حمایت می‌کنند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید