شنبه 26 مرداد 1398
کد مطلب: 46631 درج نظر
پنجمین اجلاس وب فارسی
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«وب فارسی» به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فضـای مجـازی و فنــاوری اطلاعــات به منظور تقويت و ارتقاء قابليت و توان نخبــگان، مديـــران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستاى کمک به توسعه کسب و کارها و روابـط فعـالان فضـای مجازی و فناوری اطلاعات ایران تاسیس شده است.


ما در راستاى اشاعه فرهنگ، توسعه کسب و کار و ارتقاى سطح دانش در حوزه فضای مجازی و فاوا، بين مدیران تصمیم‌گیر و نهادهای حاکمیتی، محققان و متخصصانى که به گونه‌اى با دانش روز دنیا و توسعه نظام‌هاى مربوطه سر و کار دارند ارتباط برقرار می‌نماییم تا باعث اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران شویم.

اجلاس وب فارسی رویدادی است که هر ساله با حضور مدیران کشوری و لشکری، فعالان صنعت فناوری اطلاعات،فضای مجازی، پیشتازان تجارت الکترونیک و فناوری های نوین و اصحاب رسانه برگزار میگردد.

این رویداد علاوه بر این که پنجره ای به چشم انداز و فناوری های نو ظهور و دانش روز میباشد، پلی مستحکم میان بخش خصوصی و نهاد های حاکمیتی محسوب میگردد تا با بر طرف سازی موانع و مشکلات جوانان را یاری نموده و همچنین راهنمایی برای تصمیم گیران و تصمیم سازان باشد .

محورها و مباحث اصلی :

کارآفرینی

اشتغال‌زایی و فعالیت در حوزه‌های استارتاپی و فناورانه کشور یکی از دغدغه دولت و بخش خصوصی محسوب می‌گردد که باید کاملاَ هدفمند مورد تحلیل و بررسی قرارگیرد.

امنیت سایبری

امنیت سایبری بی‌شک یکی از مهمترین ارکان حضور و فعالیت در فضای مجازی می‌باشد که علاوه بر تحلیل و بررسی تخصصی، باید در مواردی اطلاع رسانی و آموزش همگانی در خصوص آن صورت پذیرد.

صادرات خدمات

صادرات خدمات، تکنولوژی و حتی محتوا از جمله موارد نوظهوری می‌باشد که کمتر به آن پرداخته شده است. صادراتی که مقصد آن کشورهای همسایه می‌باشد و علاوه بر ارز آوری و درآمد دلاری قابلیت اشتغال زایی بسیاری را به همراه دارد .

 

تخفیف ویژه 20% برای همراهان پورتال آسمونی روی تمام بلیط ها با کد تخفیف : asemooni

 

جهت تهیه بلیط و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188340906 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینترنتی http://pwconf.ir مراجعه فرمایید.

 

ثبت نظر درباره «پنجمین اجلاس وب فارسی»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت