کد مطلب:  46631 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پنجمین اجلاس وب فارسی

پنجمین اجلاس وب فارسی

«وب فارسی» به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فضـای مجـازی و فنــاوری اطلاعــات به منظور تقويت و ارتقاء قابليت و توان نخبــگان، مديـــران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستاى کمک به توسعه کسب و کارها و روابـط فعـالان فضـای مجازی و فناوری اطلاعات ایران تاسیس شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پنجمین اجلاس وب فارسی
پنجمین اجلاس وب فارسی


ما در راستای اشاعه فرهنگ، توسعه کسب و کار و ارتقای سطح دانش در حوزه فضای مجازی و فاوا، بین مدیران تصمیم‌گیر و نهادهای حاکمیتی، محققان و متخصصانی که به گونه‌ای با دانش روز دنیا و توسعه نظام‌های مربوطه سر و کار دارند ارتباط برقرار می‌نماییم تا باعث اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران شویم.

اجلاس وب فارسی رویدادی است که هر ساله با حضور مدیران کشوری و لشکری، فعالان صنعت فناوری اطلاعات،فضای مجازی، پیشتازان تجارت الکترونیک و فناوری های نوین و اصحاب رسانه برگزار میگردد.

این رویداد علاوه بر این که پنجره ای به چشم انداز و فناوری های نو ظهور و دانش روز میباشد، پلی مستحکم میان بخش خصوصی و نهاد های حاکمیتی محسوب میگردد تا با بر طرف سازی موانع و مشکلات جوانان را یاری نموده و همچنین راهنمایی برای تصمیم گیران و تصمیم سازان باشد .

محورها و مباحث اصلی :

کارآفرینی

اشتغال‌زایی و فعالیت در حوزه‌های استارتاپی و فناورانه کشور یکی از دغدغه دولت و بخش خصوصی محسوب می‌گردد که باید کاملاَ هدفمند مورد تحلیل و بررسی قرارگیرد.

امنیت سایبری

امنیت سایبری بی‌شک یکی از مهمترین ارکان حضور و فعالیت در فضای مجازی می‌باشد که علاوه بر تحلیل و بررسی تخصصی، باید در مواردی اطلاع رسانی و آموزش همگانی در خصوص آن صورت پذیرد.

صادرات خدمات

صادرات خدمات، تکنولوژی و حتی محتوا از جمله موارد نوظهوری می‌باشد که کمتر به آن پرداخته شده است. صادراتی که مقصد آن کشورهای همسایه می‌باشد و علاوه بر ارز آوری و درآمد دلاری قابلیت اشتغال زایی بسیاری را به همراه دارد .

 

تخفیف ویژه 20% برای همراهان پورتال آسمونی روی تمام بلیط ها با کد تخفیف : asemooni

 

جهت تهیه بلیط و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188340906 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینترنتی http://pwconf.ir مراجعه فرمایید.

 
: برای دریافت مشاوره درباره پنجمین اجلاس وب فارسی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پنجمین اجلاس وب فارسی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید