کد مطلب:  1238  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه

5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه

اصولا آقایان دو نمونه پوشش را انتخاب می کنند .یکی به صورت کاملا ساده و راحت اما افرادی نیز هستند که به پوشش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اصولا آقایان دو نمونه پوشش را انتخاب می کنند .یکی به صورت کاملا ساده و راحت اما افرادی نیز هستند که به پوشش خود اهمیت میدهند و میخواهند که در انظار مردم زیبا و محکم جلوه کنند .انواع پوشش ها مانند جین و… وجود دارد که هر کس به تناسب خود از آنها استفاده می کند اما هرچه که میپوشید آیتم هایی وجود دارد که شما را شیک تر و زیبا تر جلوه می دهد .ما این نکته های ساده را برای شما لیست می کنیم تا به زیبا تر بودن شما کمک کنیم .

5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه
5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه


لباس متناسب با بدن

برای اینکه زیبا تر جلوه کنید و دیگران با دیدن شما به وجد آیند یکی از بهترین روش ها اینست که لباسی کاملا متناسب با اندام خود یا اصطلاحا فیت خود انتخاب کنید .متناسب بودن اندازه بالاتنه و آستین ها بسیار اهمیت دارند .برای افرادی که بسیار بلند قد هستند بهتر است از لباس های راه راه مانند پرهیز کنند چون آنها را بلند تر جلوه می دهد و همچنین افراد چاق نیز از لباس های راه راه افقی پرهیز کنند .

ساعت مچی

وجود یک ساعت بر روی دست شما آنهم بایک مارک تجاری خوب میتواند به زیباتر جلوه دادن پوشش شما کمک کند .اگر برای خریدن یک ساعت خوب کمی سرمایه گذاری کنید قطعا اهمیت آن را درک خواهید کرد . هرگز به بهانه اینکه گوشی موبایل شما ساعت را نشان می دهد از پوشیدن ساعت امتناع نکنید …

کفش پاشنه دار و سنگین بپوشید

اصولا کفش نوع شخصیت انسان ها را نشان می دهد پس سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که شما را هوشمند جلوه کند .کفش سنگین و پاشنه دار اصولا پوشش افراد باهوش است .کفش های یک دست سیاه یا یک دست سفید بسیار شیک و جذابند .در انتخاب خود در درجه اول به این دو نوع توجه کنید .

دکمه سر دست

دکمه سر دست برای یک پیراهن از اهمیت بسیاری برخوردار است .با بستن دکمه آستین و انتخاب نوع دکمه دار به زیبایی خود بیفزایید .اگر دکمه ها بین دو تا سه دکمه باشد پوشش شما را از نظر زیبایی قوی تر می کند .سعی کنید کاملا رسمی لباس بپوشید .و در عین متانت و غرور در معابر تردد کنید.

کیف دستی

یک پوشش هرچند هم کامل باشد بدون همراه داشتن یک کیف دستی ناقص است .بهتر است که از یک کیف کوچک برای وسایلی همچون کارت های بانکی ، گوشی و …خود استفاده کنید .از نظر امنیت و ایمنی نیز وجود یک کیف دستی که به طور کامل قابل کنترل باشد بسیار ضروری است .

با رعایت 5 مورد بالا کی توانید به پوشش خود زیبایی و قدرت بخشید .قطعا با رعایت این 5 روش و نکته مهم اما ساده احترام و اقتدار از شما تراوش می کند .

- منبع : فرز. آی آر
: برای دریافت مشاوره درباره 5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «5 روش مقتدرانه برای پوشش مردانه» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید