کد مطلب:  10617 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
5 اشتباه رایج هنگام استفاده از مداد ابرو

5 اشتباه رایج هنگام استفاده از مداد ابرو

همه‌ ی ما با ابروهایی کاملا بی نقص و خوش حالت به دنیا نمی‌آییم، اما خوشبختانه با وجود محصولاتی مانند مداد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

5-common-mistakes-when-using-eyebrow-pencils
5-common-mistakes-when-using-eyebrow-pencils

همه‌ ی ما با ابروهایی کاملا بی نقص و خوش حالت به دنیا نمی‌آییم، اما خوشبختانه با وجود محصولاتی مانند مداد ابرو می توانیم ابروهایی خوش فرم و زیبا بدست بیاوریم .

مداد ابرو علاوه بر اینکه می‌ تواند به خوش حالت تر شدن ابرو ها کمک کند، همچنین می‌تواند باعث ایجاد خطا هایی در آرایشتان هم بشود. در این بخش آسمونی، به اشتباهاتی که در هنگام کشیدن مداد ابرو باید از آنها خودداری کنید اشاره می‌ کنیم.

اشتباه اول : کشیدن خط پهن

جوی هیلی، متخصص طراحی ابرو، پیشنهاد می‌کند هنگام پرکردن ابروها با مداد، ضربه‌های سریع و سطحی بزنید تا خط‌ هایی مانند موهای کوچک خود ابرو ایجاد شود. هیچگاه سعی نکنید با کشیدن مداد در کل ابرو خط‌ های پهن و پیوسته ایجاد کنید.

اشتباه دوم : فراموش کردن محو کردن خطوط

مداد ابرو هم مانند مداد چشم و مداد لب است. اما ما اینبار خط‌های محو تری می‌خواهیم. برای جلوگیری از واضح به نظر رسیدن خطوط، از یک قلم مو یا شانه‌ ی کوچک مخصوص ابرو، برای محو و پخش کردن اثر مداد استفاده کنید (بعضی از مداد های ابرو در طرف دیگر خود شانه ی کوچکی هم دارند). ابروها را به سمت پایین شانه کنید تا خطوط  مداد در تمام سطح ابرو یکسان پخش شود. هم چنین می‌توانید برای اینکار از پدهای مخصوص سایه‌ های آرایشی و یا گوش پاک کن هم استفاده کنید.

اشتباه سوم : استفاده از مداد نوک تیز

ساده ترین راه برای حذف مرحله‌ ی محو کردن، استفاده از یک مداد با نوک مناسب است. این روش به کمرنگ‌ تر شدن و کاهش وضوح خطوط ایجاد شده خیلی کمک می کند.

اشتباه چهارم : بیش از حد تیره کردن

شاید تضاد بین مو های روشن و ابروهای تیره زیبا به نظر برسد، اما تیره کردن بیش از حد ابرو ها ممکن است سنتان را بالاتر نشان بدهد! به منظور ایجاد تناسب و برجسته تر کردن رنگ چشم هایتان (به ویژه چشم‌ های قهوه‌ ای) مداد ابرویی انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد.

اشتباه پنجم : صرف نظر کردن از لوازم مورد نیاز

برای طراحی ابرو هایتان هرچه لوازم بیشتری در اختیار داشته باشید بهتر است. یک مداد ابرو بهترین ابزار برای کشیدن شکل دقیق ابرو هاست. پودر ابرو (یا همان سایه مات) برای پر کردن نقاط خالی ابروها بسیار مناسب است (با نشستن بر روی پوست زیر ابروها، ابروها را پر تر نشان می‌دهد)، و ژل رنگی یا بی رنگ ابرو برای نگه داشتن حالت ابروها. برای داشتن ابرو هایی فوق العاده و خوش حالت به تمامی این لوازم نیاز خواهید داشت.

 

برای آموزش گریم ابرو بر روی لینک زیر کلیک کنید :

آموزش گریم ابرو

نظر خود را درباره «5 اشتباه رایج هنگام استفاده از مداد ابرو» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید