وقوع زلزله 5.1 ریشتری در استان گلستان | آسمونی
کد مطلب: 55581 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقوع زلزله 5.1 ریشتری در استان گلستان

وقوع زلزله 5.1 ریشتری در استان گلستان

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر ساعاتی پیش رامیان در استان گلستان را لرزاند.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سازمان مدیریت بحران کشور درباره مختصات این زلزله اعلام کرد: برابر گزارش مقدماتی که مرکز ژئوفیزیک منتشر کرده است، این زمین‌لرزه که در ساعت ۲:۰۴ بامداد امروز حوالی رامیان در استان گلستان را لرزانده ۵.۱ ریشتر بزرگی داشته و در عمق ۹ کیلومتری زمین بوده است.

کانون این زلزله در ۳ کیلومتری رامیان، ۹ کیلومتری آزادشهر و ۱۰ کیلومتری خان ببین در استان گلستان بوده و تا مرکز استان گلستان ۶۱ کیلومتر فاصله دارد.

علی بختیاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور نیز در این خصوص به ایسنا گفت: تیم‌های ارزیاب به مناطق تحت تاثیر زلزله اعزام شده‌اند و بررسی‌های آنان در حال انجام است.

حسین درخشان، مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز با بیان اینکه عملیات تیم‌های ارزیاب در مناطق متاثر از زلزله در استان گلستان ادامه دارد، گفت: در شعاع ده کیلومتری شهر رامیان با ۴۵۰۰ خانوار و ۱۱ روستا وجود دارد که نزدیک به ۷۵۰ خانوار روستایی در آن ساکن هستند.

او همچنین از احساس زلزله در مناطقی از استان سمنان خبر داد و گفت: این زلزله در در منطقه شاهرود سمنان هم احساس شده که خوشبختانه طبق گزارش‌های دریافتی خسارتی نداشته است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره وقوع زلزله 5.1 ریشتری در استان گلستان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «وقوع زلزله 5.1 ریشتری در استان گلستان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 7 = ?