مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61768 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
5 ایستگاه تا بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران

5 ایستگاه تا بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران

با اعلام رسمی سازمان متررو تهران با تکمیل و و گشایش 5 ایستگاه درگر در خط شماره 7 مترو تهرا، این خط به صورت کامل بهبهره برداری خواهد رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمود یوسفی مجری خط 7 مترو با اشاره به این امر که تنها 5 ایستگاه تا تکمیل خط شماره 7 و دسترسی کامل عموم مردم به تمامی ایستگاه های این خط باقی مانده است گفت: با افتتاح ایستگاه تقاطعی توحید در خط شماره 7 که ماه جاری محقق شد، در حال حاضر 17 ایستگاه از این خط به بهره‌برداری کامل رسیده است و به این ترتیب فقط عملیات اجرایی 5 ایستگاه دیگر باقی‌مانده تا بتوان از تکمیل کل ایستگاه‌های خط شماره 7 سخن گفت.

یوسفی در ادامه با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در راه اندازی هر چه سریعتر این ایستگاه های باقی مانده گفت: در تلاش هستیم ایستگاه‌های بوستان گفتگو و خیابان شهدای هفدهم شهریور را تا قبل از پایان سال جاری تکمیل و به مرحله بهره‌برداری برسانیم. سال آینده نیز ایستگاه‌های شهید دادمان و میدان کتاب افتتاح خواهند شد و در نهایت ایستگاه ورزشگاه تختی به عنوان آخرین ایستگاه خط شماره 7 در سال 1402 به بهره‌برداری می‌رسد.

در پایان لازم به ذکر است بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، میانگین پیشرفت عملیات ساختمانی چهار ایستگاه به نام های بوستان گفتگو، خیابان شهدای هفدهم شهریور، شهید دادمان و میدان کتاب بیش از 70 درصد است اما به لحاظ تجهیزاتی زیادی وجود دارد که با تامین منابع مالی این مورد نیزبه راحتی رفع خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره 5 ایستگاه تا بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «5 ایستگاه تا بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید