کد مطلب: 38931 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چهارمین دوره از اجلاس وب فارسی برگزار شد

چهارمین دوره از اجلاس وب فارسی برگزار شد

به گزارش آسمونی ،چهارمین اجلاس وب فارسی بالاخره پس از دردسر های فراوان و تغییرات زمان و مکان برگزاری در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش آسمونی ،چهارمین اجلاس وب فارسی بالاخره پس از دردسر های فراوان و تغییرات زمان و مکان برگزاری در روز 22 آذر در مرکز همایش‌های کوثر با کمی تاخیر آغاز شد. این مراسم با سرود ملی ایران آغاز شد در ادامه پس از معرفی شرکت کنندگان برنامه بصورت رسمی توسط مجری ، آقای کیوان نقره کار آغاز شد. اولین سخنران همایش جناب آقای نادر نقشینه بودند و درباره موضوعات نوین در حوزه وب و اینترنت و تحولات دنیای دیجیتال به سخنرانی پرداختند.

در ادامه جناب آقای مهدی بینا به سخنرانی درباره پیشرفت تکنولوژی در دنیا پرداختند. ایشان همچنین از شرکت اوبر به عنوان پیشتاز در کسب و کار اینترنتی یاد کردند.در ادامه مراسم رییس پلیس فتا تهران جناب آقای سرهنگ تورج کاظمی به اطلاع رسانی درباره فضای مجازی و آموزش های این فضا و آموزش و فرهنگ سازی قبل از ارائه خدمات پرداختند.

پس از سخنرانی جناب آقای تورج کاظمی شاهد اهدای جوایز به شرکت های پیشتاز بودیم.

پس از آن جناب آقای عادل طالبی برای سخنرانی روی صحنه حاضر شدند و درباره ی دیجیتال مارکتینگ و سرعت پیشرفت آن ، اینفلوئنسر مارکتینگ ، ویدیو مارکتینگ و اینفوگرافی توضیح دادند.

سپس جناب آقای حمیدرضا محمودی مدیر عامل شرکت فست کلیک روی صحنه حاضر شدند و به مناظره با آقای طالبی در مورد نقش آژانس های تبلیغاتی در کسب و کار ها پرداختند.

پس از اتمام مناظره ، جناب آقای وحید خسروی درباره کارآفرینی و دغدغه ها و مشکلات موجود در این زمینه پرداختند.همچنین جناب آقای میلاد نوری در ضمینه امنیت اپلیکیشن ها مباحثی را مطرح کردند و درباره اپ های ایرانی که از طریق گروه های تلگرامی منتشر می شوند و معمولا جنبه ی بدافزار دارند توضیحاتی مطرح کردند.

ایشان مشکلات امنیتی موجود در برنامه ها را به سه دسته تقسیم کردند:

1- مشکل امنیتی که توسط سازنده به اشتباه ایجاد شده

2- باگ های موجود در برنامه.

3- مشکل امنیتی از قصد برای ربودن اطلاعات در برنامه ایجاد شده.

در ادامه جناب آقای رضا قربانی درباره کسب و کار ها در سال 97 - 98 توضیحاتی به حاضران ارائه دادند.

در بخش پایانی این همایش شاهد برگزاری مناظره بین جناب آقای سپیدنام و جناب آقای میلاد نوری بودیم که خالی از حواشی نبود. موضوع اصلی این مناظره بیشتر در خصوص شخص حمید سپیدنام و حواشی اخیر او و میلاد نوری بود که به مرور زمان موضوع حاشیه کشیده شد . این مناظره شامل انتقاد ها و جواب های پی در پی بود.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «چهارمین دوره از اجلاس وب فارسی برگزار شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?