کد مطلب: 51191 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
4 کشته و مجروح در پی تیراندازی در نزدیکی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا

4 کشته و مجروح در پی تیراندازی در نزدیکی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا

در جریان تیراندازی در شهر ساحلی ریوریا و در فاصله چند کیلومتری اقامتگاه رئیس جمهور آمریکا در مارالوگو،‌ دست کم 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مجروح شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
4 کشته و مجروح در پی تیراندازی در نزدیکی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا - 4 killed and injured after shooting near Trump residence in Florida 4 کشته و مجروح در پی تیراندازی در نزدیکی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا - 4 killed and injured after shooting near Trump residence in Florida

به گزارش آسمونی : پلیس محلی ایالت کالیفرنیا شامگاه دوشنبه از وقوع تیراندازی در شهر ساحلی ریوریا در ایالت فلوریدا خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان امداد و نجات ریوریا، چند نفر در این تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند.

اسپوتنیک گزارش داد که در این حادثه تیراندازی که نزدیک کلیسای کاتولیک «سنت فرانسیس» روی داده دست کم 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مجروح شدند.

شاهدان عینی تصاویری را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد پلیس اطراف محل وقوع تیراندازی را مسدود کرده و خودروهای امداد در حال رفتن به محل حادثه هستند.

این تیراندازی تنها در فاصله چند مایلی «مارالوگو» تفریحگاه ترامپ در ایالت فلوریدا روی داده است.

روز گذشته نیز یک حادثه تیراندازی دیگر در این منطقه روی داد که طی آن یک نفر کشته شد.

در حال حاضر ترامپ در محل اقامتگاه خود در مارالوگو حضور دارد و در پیامی در توئیتر اعلام کرد که در حال انجام بازی گلف در محل اقامتگاه خود است.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «4 کشته و مجروح در پی تیراندازی در نزدیکی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?