کد مطلب: 45625 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌‌ بگیران حذف می شوند

3 دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌‌ بگیران حذف می شوند

هیات وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال 98 کل کشور در خصوص هدفمندی یارانه‌ها را تصویب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌‌ بگیران حذف می شوند - 3 top decimals are removed from the list of subsidy 3 دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌‌ بگیران حذف می شوند - 3 top decimals are removed from the list of subsidy

به گزارش آسمونی : هیات وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال 1398 کل کشور در خصوص هدفمندی یارانه‌ها را تصویب کرد.

هیات وزیران در جلسه 16 تیر 1398 به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور ( با همکاری وزارت‌خانه‌های امور اقتصادی و دارایی، نفت، نیرو و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ) و به استناد بند (ب) تبصره (14) ماده واحده قانون بودجه سال 1398 کل کشور، آیین‌نامه اجرایی این تبصره را با هدف تعیین منابع و مصارف یارانه تصویب کرد.

بر اساس این آیین‌نامه، دولت موظف است با استفاده از کلیه بانک های اطلاعاتی در اختیار، نسبت به شناسایی و حذف سه دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌ بگیران اقدام کند. همچنین یارانه آرد صنف و صنعت، حذف و منابع حاصل از آن به خرید تضمینی گندم اختصاص می ‌یابد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «3 دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه‌‌ بگیران حذف می شوند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?