کد مطلب:  54453 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری 3 آزمون وزارت بهداشت به تعویق افتاد

برگزاری 3 آزمون وزارت بهداشت به تعویق افتاد

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: سه آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی، زبان و غربالگری المیپاد علمی دانشجویی با توجه به شدت بیماری کرونا در کشور و به منظور حفظ سلامت داوطلبان به تعویق افتاد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری 3 آزمون وزارت بهداشت به تعویق افتاد - 3 exams of the Ministry of Health were postponed

به گزارش آسمونی : سید سعید هاشمی نظری اظهار داشت: با توجه به شدت بیماری کرونا در کشور و به منظور حفظ سلامت داوطلبان و اجرای سخت گیرانه تر پروتکل های بهداشتی، سه آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی، آزمون زبان و آزمون غربالگری المیپاد علمی دانشجویی به تعویق افتاد.وی افزود: این سه آزمون در هفته پایانی تیرماه قرار بود برگزار شوند که فعلا تصمیم گرفته شد تعویق کوتاه مدتی برای این سه آزمون داشته باشیم.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی عنوان کرد: آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی قرار بود در روزهای 27 تا 30 تیرماه، آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE در روز 2 مرداد و آزمون غربالگری المیپاد علمی دانشجویی در روز 3 مرداد برگزار شوند که به تعویق افتاد.

هاشمی نظری یادآور شد: زمان جدید این آزمون ها پس از تایید نهایی اعلام می‌شود.

پیش از این زمان برگزاری سیزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور، نوزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و هفتمین دوره آزمون ارتقای دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور به دکتری عمومی داروسازی از نهم مرداد به دهم مردادماه موکول شد.

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری 3 آزمون وزارت بهداشت به تعویق افتاد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «برگزاری 3 آزمون وزارت بهداشت به تعویق افتاد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید