کد مطلب:  61680 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
28 میلیون کاربر فعال همزمان در استیم

28 میلیون کاربر فعال همزمان در استیم

استیم رکورد 28 میلیون کاربر فعال در لحظه را ثبت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کمپانی خوش آوازه و بزرگ ولو (Valve)، بار دیگر توانست قدرت خود را به رخ همگان بکشد.

این کمپانی صنعت گیم که بیشتر با بازی های کانتر استرایک، هف لایف و پلتفرم خرید و تجربه بازی آنلاین با نام Steam شناخته می شود، اخیرا توانسته است یک آمار بی نظیر را از خود به جای بگذارد. با توجه به دیتای منتشر شده توسط خود استیم، به نظر می رسد که در تاریخ 9 ژانویه (19 دی ماه)، 28.230.853 کاربر فعال داشته باشد!

با توجه به رکورد ماه نوامبر سال 2021 که حدود 27 میلیون نفر کاربر فعال را نشان می دهد، Steam همچنان در حال تازیدن است. با پدید آمدن سیستم های فروشگاهی و پلتفرم آنلاین دیگری مانند Epic Game Store و تخفیفات دیوانه وار و بازی های رایگان این مجموعه، استیم همچنان بدون رقیب پیش می رود و به نظر می رسد هیچ سیستم دیگری جای آن را نخواهد گرفت.

افزایش تعداد بازیبازان در لحظه در سال 2020 رو به افزایش رفت. به دلیل شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن مردم و تلاش برای پرکردن اوقات خالی، مردم زیادی به تجربه بازیهای رایانه ای روی آوردند و به همین دلیل میزان بازیبازان در لحظه افزایش پیدا کرد. این پیشرفت تا جایی ادامه داشت که در سال 2021 روند صعودی بازیبازان در لحظه به 27 میلیون نفر رسید و حال در سال 2022 این رقم بیشتر از 28 میلیون می باشد.

همانطور که انتظار می رود، بازی های Counter Strike: Global Offensive به عنوان سردمدار این کمپانی، بیشترین میزان تجربه را در پلتفرم Steam داشته است. بعد از آن به ترتیب بازی دوتا دو،PUBG و Apex Legends در رتبه های دوم تا چهارم بوده اند و بازی پرطرفدار GTA V در رتبه پنجم قرار گرفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره 28 میلیون کاربر فعال همزمان در استیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «28 میلیون کاربر فعال همزمان در استیم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید