کد مطلب: 39300 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«افزایش 20 درصدی کفاف زندگی کارگران را نمی‌دهد»

«افزایش 20 درصدی کفاف زندگی کارگران را نمی‌دهد»

به گزارش آسمونی:رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی معتقد است افزایش 20درصدی کفاف زندگی کارگران را...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی معتقد است افزایش 20درصدی کفاف زندگی کارگران را نمی‌دهد.

علیرضا محجوب رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد دولت برای افزایش 20 درصدی حقوق کارگران برای سال آینده در بودجه سال 98 گفت: نظر ما بر این است با توجه به تورم موجود و کاهش قدرت خرید کارگران این عدد کافی نیست و باید تجدید نظری در این زمینه انجام شود.

وی با بیان اینکه "پیش از بررسی لایحه بودجه سال 98 جلسه‌ای را در فراکسیون خواهیم داشت و نظرات خود درباره افزایش حقوق کارگران را اعلام خواهیم کرد"، ادامه داد: افزایش حقوق کارگران باید بر اساس شاخص‌هایی همچون افزایش قیمت‌ها و تورم باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه افزایش 20درصدی حقوق کارگران با وضعیت معیشت آنها همخوانی ندارد، اضافه کرد: فراکسیون پیشنهاداتی نیز به شورای عالی کار در جهت اصلاح میزان افزایش حقوق کارگران خواهد داشت.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس، با بیان اینکه این فراکسیون برای بهبود وضعیت حقوق‌ کارگران در بودجه سال آتی رایزنی‌های خود را انجام می‌دهد، اظهار داشت: وضعیت کارگران اصلاً مطلوب نیست و ما هر روز شاهد بدتر شدن وضعیت برخی کارگران هستیم که در همین راستا پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت.

منبع: تسنیم

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره ««افزایش 20 درصدی کفاف زندگی کارگران را نمی‌دهد»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?