کد مطلب: 46382 درج نظر
قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌ها

قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌ها

ابزارهای قفل گذاری احتمالاً یکی از ابتدایی ترین ابزار برای امنیت برنامه‌ها هستند. این نرم‌افزار ها هنگام باز کردن برنامه‌ها یا حتی تصاویر و فیلم‌ها از کاربر رم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نرم‌افزارهای قفل گذاری

با محافظت کردن از برنامه‌ها یا چندرسانه‌ای‌ها باعث تامین امنیت اطلاعات شخصی شما می‌شوند. این برنامه‌ها هنگامی که با قفل صفحه همراه می‌شوند دو لایه امنیتی برای شما به وجود می‌آورند. اما توصیه آسمونی این است که همواره از قفل صفحه (Lock Screen)  استفاده کنید. چون امنیت آن‌ها بسیار بیشتر است.   در ادامه به معرفی 2 مورد از بهترین برنامه‌های قفل گذاری اندروید می‌پردازیم.

Applock طراحی شده توسط DoMobile Lab

تصاویر محیط AppLock

تصاویر محیط AppLock این نرم افزار توسط DoMobile Lab  طراحی شده است. و یکی از بهترین ابزارهای قفل گذاری در بین نرم‌افزارهای موجود است. این نرم‌افزار قادر است اپلیکیشن‌ها و حتی بعضی تصاویر و ویدیوهای خاص را قفل کند. یکی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار این است که شما می‌توانید جواب دادن به تما‌س‌هایتان را قفل کنید. شما می‌توانید حذف کردن نرم‌افزارهای مختلف را نیز قفل کنید. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند بعضی ابزارها (مانند بلوتوث و...) را نیز قفل کند. نسخه کامل این برنامه با فعال کردن تبلیغات فعال می‌شود. این نرم‌افزار از اثرانگشت نیز پشتیبانی می‌کند.

(Perfect AppLock (Perfect App Protector

تصاویر Perfect AppLock تصاویر Perfect AppLock این نرم‌افزار یکی دیگر از بهترین‌ها در زمینه قفل گذاری است. قفل گذاری WiFi، بلوتوث و بقیه ابزار‌ها را پشتیبانی می‌کند. این برنامه از اخطارهای تقلبی و دیگر پیام‌ها استفاده می‌کند که باعث می‌شود دیگران تصور کنند تلفن همراه شما مشکلی دارد. تنها تفاوتی که نسخه رایگان با نسخه پولی دارد در تبلیغات است و در خدمات هیچ تفاوتی ندارند.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?