کد مطلب:  46382 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌

قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌

ابزارهای قفل گذاری احتمالاً یکی از ابتدایی ترین ابزار برای امنیت برنامه‌ها هستند. این نرم‌افزار ها هنگام باز کردن برنامه‌ها یا حتی تصاویر و فیلم‌ها از کاربر رم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نرم‌افزار قفل گذاری

با محافظت کردن از برنامه‌ها یا چندرسانه‌ای‌ها باعث تامین امنیت اطلاعات شخصی شما می‌شوند. این برنامه‌ها هنگامی که با قفل صفحه همراه می‌شوند دو لایه امنیتی برای شما به وجود می‌آورند. اما توصیه آسمونی این است که همواره از قفل صفحه (Lock Screen)  استفاده کنید. چون امنیت آن‌ها بسیار بیشتر است.   در ادامه به معرفی 2 مورد از بهترین برنامه‌های قفل گذاری اندروید می‌پردازیم.

Applock طراحی شده توسط DoMobile Lab

تصاویر محیط AppLock
تصاویر محیط AppLock

تصاویر محیط AppLock این نرم افزار توسط DoMobile Lab  طراحی شده است. و یکی از بهترین ابزارهای قفل گذاری در بین نرم‌افزارهای موجود است. این نرم‌افزار قادر است اپلیکیشن‌ها و حتی بعضی تصاویر و ویدیوهای خاص را قفل کند. یکی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار این است که شما می‌توانید جواب دادن به تما‌س‌هایتان را قفل کنید. شما می‌توانید حذف کردن نرم‌افزارهای مختلف را نیز قفل کنید. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند بعضی ابزارها (مانند بلوتوث و...) را نیز قفل کند. نسخه کامل این برنامه با فعال کردن تبلیغات فعال می‌شود. این نرم‌افزار از اثرانگشت نیز پشتیبانی می‌کند.

لینک دانلود اندروید (گوگل پلی)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applockwatcher&hl=en&gl=US 

: برای دریافت مشاوره درباره قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قفل گذاری روی نرم‌افزارها با این برنامه‌» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید