دورهمی ها را حذف کنید، فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرید | آسمونی
کد مطلب: 60132 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید سخنگوی علوم پزشکی گیلان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی

تاکید سخنگوی علوم پزشکی گیلان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی

سخنگوی علوم پزشکی گیلان گفت: دورهمی ها را حذف کنید، فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرید، حتما ماسک بزنید و تا اطلاع ثانوی مسافرت غیر ضروری نداشته باشید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دکتر فردین مهرابیان، سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از مردم خواست از عادی انگاری بیماری پرهیز کنند و گفت: دورهمی ها را حذف کنید، فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرید، حتما ماسک بزنید و تا اطلاع ثانوی مسافرت غیر ضروری نداشته باشید.

دکتر فردین مهرابیان با بیان اینکه بیش از 5000 نفر در قالب 592 تیم کار واکسیناسیون مردم گیلان را انجام می دهند، گفت: گروه های جهادی و بسیجی، دانشجویان داوطلب و نیروهای هلال احمر و... در کنار کادر بهداشت و درمان تزریق واکسن را انجام می دهند.

وی از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان جهت افزایش ظرفیت واکسیناسیون تا 1118 تیم خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر نیز 185 پایگاه واکسیناسیون ثابت و شناور در سطح استان فعال است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزایش یا کاهش مراکز واکسیناسیون را وابسته به توزیع روزانه واکسن دانست وخاطر نشان کرد: در برخی از روزها حدود 300 پایگاه واکسیناسیون فعال در سطح استان داریم.

مهرابیان، تعداد کل بیماران بستری در سطح بیمارستان های دولتی و خصوصی استان را 562 نفر دانست و عنوان کرد: 102 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند و 113 بیمار بدحال داریم.

وی سیر نزولی بیماری کرونا در استان گیلان را بسیار شکننده توصیف کرد و افزود: طی شبانه روز گذشته 107 بیمار جدید کرونایی را بستری کردیم که از این تعداد 11 نفر در بخش های مراقبت های ویژه بستری شدند.

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از مردم خواست از عادی انگاری بیماری پرهیز کنند و گفت: دورهمی ها را حذف کنید، فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرید، حتما ماسک بزنید و تا اطلاع ثانوی مسافرت غیر ضروری نداشته باشید تا سلامت خود و هموطنان را تضمین کنید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تاکید سخنگوی علوم پزشکی گیلان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تاکید سخنگوی علوم پزشکی گیلان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?