کد مطلب: 37443 درج نظر
معرفی سریال کره ای شاهزاده 100 روزه من + عکس بازیگران

معرفی سریال کره ای شاهزاده 100 روزه من + عکس بازیگران

  شاهزاده 100 روزه من یک سریال تلویزیونی محصول کره جنوبی است که سال 2018 ساخته شده . بازیگران اصلی آن، دو...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

شاهزاده 100 روزه من یک سریال تلویزیونی محصول کره جنوبی است که سال 2018 ساخته شده . بازیگران اصلی آن، دو کیونگ سو و نام جی هیون نام دارند . با آسمونی همراه باشید .

خلاصه داستان  شاهزاده 100 روزه من :

لی یول (D.O. عضو گروه اکسو) یک شاهزاده‌ است که به جان او سوء قصد میشود و طی این اتفاق از صخره سقوط میکند و حافظه اش را از دست میدهد و پس از نجات، مجبور میشود با یک اسم و شخصیت جدید به زندگی ادامه بدهد . در این مدت با دختری به نام هونگ شیم (نام جی هیون) آشنا میشود. شاهزاده  به مدت 100 روز با اسم و شخصیت جدیدش با او زندگی می‌کند و حوادث جالبی را رقم می زند تا اینکه از طرف قصر او را می یابند و ..

شاهزاده 100 روزه من (100 Days My Prince) در 16 قسمت 60 دقیقه ای و در ژانر تاریخی عاشقانه کمدی و برای شبکه tvN تهیه شده است. این سریال کره ای توسط نو جی سول نویسندگی و توسط لی جونگ جه کارگردانی شده است.

بازیگران شاهزاده 100 روزه من :

دی او در نقش لی یول / ون دوک جونگ جی هون در نقش لی یول / ون دوک (جوانی) نام جو هیون در نقش هونگ شیم هو جونگ یون در نقش هونگ شیم (جوانی)

جو سانگ ها در نقش کیم چا اون جو هان چول در نقش پادشاه کیم سان هو در نقش جونگ جه یون هان سو هی در نقش کیم سو هی چوی میونگ بین در نقش کیم سو هی (جوانی) کیم جه یونگ در نقش آدم کش آن سو هوآن جونگ هه کوانگ در نقش یون (پدر هونگ شیم) لی جون هیوک جو جه ریونگ کیم کی دو در نقش گو دول ها جونگ مین در نقش کیم سو جی لی مین جی در نقش سونگ جو هیونگ او یون آه جو هیون شیک کانگ یون شوک در نقش جونگ سا کوآن دو جی هان در نقش ولیعهد دونگ جو چوی وونگ در نقش جونگ سا یوپ جونگ سو کیو لی هه یون در نقش یانگ چون جی مین هیوک جونگ جون وون در نقش یون سوک ها (جوانی) یون کوآنگ آپ

دو کیونگ سو و نام جی هیون بازیگران اصلی سریال شاهزاده 100 روزه من

دو کیونگ سو یکی از خوانندگان گروه کی پاپ اکسو است . جی هیون یکی از خوانندگان گروه 4مینیت است .

پست زیر را هم ببینید :

سریال کره ای عاشقان ماه + عکس بازیگران

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «معرفی سریال کره ای شاهزاده 100 روزه من + عکس بازیگران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?