کد مطلب: 1962 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
10 نکته در مورد پوشش های زیبای تابستانی

10 نکته در مورد پوشش های زیبای تابستانی

تابستان  بازار مد حسابی داغ است و طرح های زیبا و رنگارنگ با سبک های متنوع در راهند. اگر می خواهید نکاتی جالب و...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تابستان  بازار مد حسابی داغ است و طرح های زیبا و رنگارنگ با سبک های متنوع در راهند. اگر می خواهید نکاتی جالب و کلیدی برای همراه شدن با این فصل مد بدانید با این 10 روش معروف همراه شوید تا در جریان همه چیز سبک های زیبای تابستانی قرار بگیرید. 

 
 
رنگین کمان رنگ ها 
با رنگهای تند و متنوع به استقبال تابستان بروید.   برای چنین ظاهری باید جسور باشید و با رنگهای روشن و خیره کننده مثل زرد ، آبی ، قرمز، آبی و صورتی به استقبال آن بروید.
 
  
 
 
 
لاک ناخن روشن 
شروع تابستان یعنی عوض شدن فصل، پس با ایده هایی جدید این را نشان دهید مانند رنگ لاک سبز نئون یا لاک صورتی . از اینکه با رنگهای روشن جلب توجه کنید واهمه ای نداشته باشید و از رنگ های زیبایی مثل نارنجی، زرد، آبی یا حتی ترکیبی از آنها استفاده کنید. 
 
 
 
 
کت و دامن 
هیچ لباسی مانند  کت دامن ظاهری آراسته و با وقار به شما نمی دهد و تقریبا هر جایی هم می توانید استفاده کنید؛ برای ظاهری دلنشین تر سعی کنید رنگ های روشن انتخاب کنید. 
 
 
 
 
لباس های حریر نازک
شما می توانید با طرح های سفید، مشکی و هر رنگ نیمه روشن حریر  ظاهری زیبا داشته باشید. برای تکمیل تیپ جدیدتان از آویزها و دستبندهای سنتی زیبا استفاده کنید. 
 
 
 
 
 
شلوار جین سفید رنگ  
تابستان  وقت آن است که شلوار جین های آبی تان را دور بریزید و به سراغ رنگ زیبای سفید بروید با این شلوار جین خوشرنگ می توانید از کت لی سفید رنگ هم استفاده کرده و تیپی یکدست بزنید. 
 
 
 
 
 
طرح گلدار 
گل ها فقط برای چیدن و بو کردن نیستند؛ در این فصل گلها را تنتان کنید! برای تلفیق ظاهری کلاسیک و مدرن ، از شلوار یا دامنی با طرح گلدار استفاده کنید. 

 

 

صندل های لژدار 

تابستان  صندل های لژدار دوباره برگشته اند، با سبکهایی متنوع تر . می توانید از کفش های لژدار زیبا با رنگ های روشن یا پر جلا استفاده کنید. 
 
 
 
 
طرحهای گرافیکی سیاه و سفید 
 شما هم می توانید با پیراهن، روسری یا تاپ در طرح های گرافیکی سیاه و سفید این ظاهر زیبا را داشته باشید. 
 
 
 
 
کیف دستی صورتی 
گاهی اوقات، تنها یک رنگ خاص در یکی از متعلقات شما می تواند تازگی را به ظاهر شما اهدا کند، دفعه بعد که می خواهید به مهمانی یا مراسمی بروید این کیف دستی صورتی زیبا را فراموش نکنید. 
 

 

 
صندل های تخت بند دار 
اگر سبک های ساده تابستانی را ترجیح می دهید، از این صندل های رنگ روشن با بندهای زیبا استفاده کنید. تابستان را با این کفش های رنگارنگ و زیبا در خیابان ها قدم بزنید .
 
 
 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «10 نکته در مورد پوشش های زیبای تابستانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?