کد مطلب:  8350 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص

10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص

داشتن یک سفر بی نقص و پر خاطره چیزی است که همه آرزوش را دارند. یک سفر چطوری میتواند تمام و کمال خوب پیش برود؟...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

داشتن یک سفر بی نقص و پر خاطره چیزی است که همه آرزوش را دارند. یک سفر چطوری میتواند تمام و کمال خوب پیش برود؟ در صورتی که شما همه میحتاج مورد نیازتان را با خودتون آورده باشید. برای اینکه هیچ وقت دچار دردسر نشوید و نگذارید سهل انگاری برنامه سفرتان را خراب کند، 10 تا وسیله زیر را به لیست “باید ها” برای همراه آوردن اضافه کنید. این 10 پیشنهاد آسمونی است، شما چه پیشنهاداتی در این زمینه دارید؟

10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص
10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص

1 - کیندل

کیندل که وسیله ای برای مطالعه ی کتاب های الکترونیکی است از تبلت ها ارزان تر، کوچکتر و سبکتر است. جوهر الکترونیکی به شما اجازه میدهد که در نور خورشید هم بتوانید مطالعه داشته باشید.مناسب برای سواحل. باتری کیندل به معنی واقعی برای ماه ها دوام میاورد. همچنین این دستگاه می تواند هزاران کتاب را ذخیره کند. این وسیله میتواند همیشه و در هر سفری همراهتون باشد و شما در حال مطالعه کتاب بتوانید از مناظر هم لذت ببرید.

2 - شال یا روسری

ازاین مورد میشود در زمینه های مختلف استفاده کرد، به عنوان مثال: سربند، پوششی برای جلوگیری از آفتاب، حوله، ملحفه، کیسه های موقت، ماسک چشم

3 - چند جفت گوش گیر

اگه جز افرادی هستید که برای خوابیدن به سکوت احتیاج دارید، و اطرافتان پر از سر و صدا است و یا در پروازی طولانی قصد خوابیدن دارید، گوش گیر گزینه ی خیلی مناسبی برای شماست.

 

4 - یک جفت کفش ورزشی

کفش های ورزشی یکی از راحت ترین کفش ها هستند. با این کفش ها اصلا خبری از تاول و پاهای خیلی خسته نیست و شما می توانید با خیال راحت در سفر هاتون پیاده روی کنید.

5 - قفل محکم

سرقت در واقعیت یک مسئله ی مهم در سفر و اقامتگاه هاست و اگه در محل هایی با کمد های نامطمئن ماندید این قفل می تواند کمکی بزرگی باشد.

6 - دفترچه ی کوچک

داشتن دفتر به شما کمک میکند نکاتی که در سفر به نظرتان جالب می آید را یادداشت کنید و همینطور برای یاداشت لیست های مورد نیاز و یا توضیحاتی که ازافراد می شنوید مناسب است. به طور کل به همراه داشتن دفتر در سفر فکر خوبی است.

10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص
10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص

7 - چاقو های چند کاره

داشتن چاقو های چند کاره در سفر می تواند خیلی مفید باشد. این نوع چاقو ها تنوع زیادی دارند اما به طور کلی شامل این ابزار هستند: در باز کن، موچین، قاشق، قیچی، انبر دست، اره چوب و …. این وسیله ی چند کاره جاهایی به داد شما میرسد که حتی فکرش را هم نمی کنید.

8 - چتر

گاهی ما دقیقا اطلاعی از هوای مقصد نداریم پس بهتره چتری به همراه داشته باشیم تا مثل موش آب کشیده نشویم، حتی اگه هوا خوب بود شما می توانید از چترتان در سواحل به عنوان سایبان استفاده کنید.

9 - لامپ سر

موقعیت های زیادی هست که شما درتاریکی قرار میگیرید وباید از یک وسیله برای روشنایی استفاده کنید و لامپ های سر گزینه های خوبی هستند که در سفر ها از آنها استفاده کنید.

10- چای سبز

چای سبز می تواند شمارا گرم و سرحال کند، بدون اینکه مثل قهوه برنامه ی خوابی شمارو مختل کند. همچنین چای سبز چای بسیار مفید و سالمی است که میتواند نوشیدنی خوبی در سفر باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره 10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «10 پیشنهاد برای داشتن سفر بی نقص» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید