مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61744 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش سوزی در واحد پتروشیمی منطقه صنعتی بویین زهرا

آتش سوزی در واحد پتروشیمی منطقه صنعتی بویین زهرا

آتش سوزی گسترده یک واحد تولید پتروشیمی در ناحیه صنعتی چرم سازی شهرستان بوئین زهرا، سه مفقود و یک مصدوم داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بهد گزارش آسمونی و به نقل از صدا و سیمای مرکز قزوین، صبح امروز کارخانه پتروشیمی واقع در شهرک چرم سازی بویین زهرا دچار آتش سوزی شده است.

قدرت الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با اعلام خبر آتش سوزی در این مجتمع پتروشیمی واقع در بویین زهرا گفت: حوالی ساعت 8:44 صبح امروز 23 دی 1400، شرکت مهران گستر واقع در شهرک چرم سازی بویین زهرا دچار حریق گسترده ای شده است.

وی در ادامه اعلام کرد: بر اثر این آتش سوزی متاسفانه 4 خودرو به طور کامل  از بین رفته، یک نفر مصدوم شده و 3 نفر از کارگران هم مفقود هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در این خصوص خاطرنشان کرد: به دلیل شدت آتش سوزی در این واحد پتروشیمی، واحد های آتش نشانی قزوین، الوند و بویین زهرا در محل حادثه حاضر هستند و در صورت نیاز از آتش نشانی‌های استان‌های همجوار مانند البرز و مرکزی نیز کمک خواهیم گرفت.

مهدیخانی علت این حادثه را نامشخص عنوان کرده است و اشاره کرده است: به احتمال زیاد بی احتیاطی حین کار، دلیل وقوع این آتش سوزی است.

همچنین بر اساس اعلام اورژانس استان قزوین، بلافاصله پس از اعلام وقوع حریق گسترده در شهرک صنعتی بوئین زهرا، آمبولانس پایگاه بوئین زهرا، آراسنج و اتوبوس آمبولانس از استان قزوین و سه دستگاه آمبولانس دیگر از اورژانس کرج به سمت محل حادثه اعزام شدند.

در پایان لازم به ذکر است که در حال حاضر عوامل آتش نشانی مشغول اطفاء حریق و عوامل اورژانس در محل حادثه مستقر هستند و عملیات اطفای حریق همچنان ادامه دارد.

 
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آتش سوزی در واحد پتروشیمی منطقه صنعتی بویین زهرا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آتش سوزی در واحد پتروشیمی منطقه صنعتی بویین زهرا» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید