مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69387 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پایان پشتیبانی مایکروسافت از اپلیکیشن Cortana

پایان پشتیبانی مایکروسافت از اپلیکیشن Cortana

مایکروسافت اعلام کرده است که پشتیبانی از اپلیکیشن Cortana برای ویندوز را در اواخر سال ۲۰۲۳ پایان خواهد داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مایکروسافت اعلام کرده است که پشتیبانی از اپلیکیشن Cortana برای ویندوز را در اواخر سال ۲۰۲۳ پایان خواهد داد.مایکروسافت این اپلیکیشن را در سال ۲۰۱۴ به‌عنوان یک دستیار صوتی برای دستگاه‌های موبایلی ویندوز معرفی کرد و قرار بود پاسخ ردموندی‌ها به سیری اپل و حتی الکسا آمازون باشد، اما هرگز نتوانست به موفقت و محبوبیتی در حد آن‌ها دست یابد.

به گزارش آسمونی، مایکروسافت در سال گذشته پشتیبانی از نسخه‌های اندروید و iOS این دستیار صوتی را پایان داد و حتی آن‌ها را از روی دستگاه‌هایی مثل اسپیکرهای هوشمند حذف کرد. اما برای ویندوز، مایکروسافت قرار است تا اواخر امسال همچنان از آن پشتیبانی کند و بعد از آن دیگر هیچ پشتیبانی از آن نخواهد کرد.

مایکروسافت گفته است که کاربران همچنان به قابلیت‌های قدرتمند ویندوز و اج که اخیرا قابلیت‌های هوش مصنوعی نیز به آن‌ها اضافه شده‌اند دسترسی خواهند داشت. مایکروسافت مشخصا به بینگ جدید اشاره کرده است که مجهز به فناوری پیشرفته GPT-4 شده است. مایکروسافت در ماه مارس نیز ابزار Microsoft 365 Copilot را برای ایجاد محتوا در داخل اپلیکیشن‌های آفیس ارائه کرد.

مایکروسافت همچنین اخیرا در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود اعلام کرده بود که قصد دارد هوش مصنوعی را به‌طور عمیق با ویندوز ۱۱ و از طریق قرار دادن یک ابزار Copilot در سایدبار پلتفرم ادغام کند. کاربران می‌توانند از این ابزار درخواست انجام کارهای محتلفی را بکنند که شامل تغییر پس‌زمینه کامپیوتر، ویرایش عکس‌ها و خلاصه‌سازی اسناد می‌شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پایان پشتیبانی مایکروسافت از اپلیکیشن Cortana فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پایان پشتیبانی مایکروسافت از اپلیکیشن Cortana» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید