کد مطلب:  67577 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت هوش مصنوعی AI DJ در اسپاتیفای

قابلیت هوش مصنوعی AI DJ در اسپاتیفای

با گسترش هوش مصنوعی، اکثر شرکت‌ها به دنبال استفاده از این فناوری در پلتفرم‌های خود هستند و حالا اسپاتیفای نیز قابلیتی در این زمینه ارائه کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با گسترش هوش مصنوعی، اکثر شرکت‌ها به دنبال استفاده از این فناوری در پلتفرم‌های خود هستند و حالا اسپاتیفای نیز قابلیتی در این زمینه ارائه کرده است. این قابلیت که با نام AI DJ ارائه شده است می‌تواند ذائقه موسیقی شما را از طریق هوش مصنوعی تشخیص دهد و بر اساس آن موزیک‌هایی را برای شنیدن شما انتخاب کند. ‌ البته این قابلیت به‌صورت آزمایشی و بتا عرضه شده است و برای کسانی که فرصت انتخاب موزیک برای گوش دادن را ندارد یک گزینه بسیار عالی خواهد بود.

به گزارش آسمونی، قابلیت AI DJ حتی می‌تواند جدیدترین موزیک‌ها را به شما پیشنهاد بدهد و در کنار آن برخی موزیک‌های قدیمی را برای مدت طولانی گوش نداده‌اید برای شنیدن انتخاب کند. این قابلیت همه فعالیت‌های شما در اسپلتیفای را ارزیابی خواهد کرد و بهترین انتخاب‌ها را برای شما در نظر خواهد گرفت. این قابلیت همچنین به‌طور منظم لیست پیشنهادی خود را به‌روزرسانی خواهد کرد. این قابلیت از طریق Music Feed on Home در اپلیکیشن موبایلی اسپاتیفای قابل دسترس است.

: برای دریافت مشاوره درباره قابلیت هوش مصنوعی AI DJ در اسپاتیفای فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قابلیت هوش مصنوعی AI DJ در اسپاتیفای» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید