مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70822 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیشنهاد مبارزه مارک زاکربرگ به ایلان ماسک در 4 شهریور

پیشنهاد مبارزه مارک زاکربرگ به ایلان ماسک در 4 شهریور

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، و ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس قصد دارند باهم مبارزه کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، و ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس قصد دارند باهم مبارزه کنند. خیلی‌ها این سوال برایشان به وجود آمده که آیا این دو چهره مطرح فناوری واقعاً در مسابقه رینگ می‌خواهند به مصاف هم بروند؟ پاسخ این سوال هنوز مبهم است.

به گزارش آسمونی، داستان از آنجا شروع شد که زاکربرگ به تردز رفت تا پست ماسک درباره آماده سازی برای مبارزه احتمالی را مسخره کند. زاکربرگ با اطمینان‌خاطر گفت که همیشه آماده مبارزه با ماسک است. او حتی تاریخ ۴ شهریور (۲۶ آگوست) را پیشنهاد کرده است، اما ماسک هنوز پاسخ مثبتی به آن نداده است.

ماسک گفته است که این مسابقه اگر اتفاق بیفتند به صورت زنده از پلتفرم X پخش خواهد شد و همه درآمدهای آن به صورت خیریه به کهنه‌سربازان داده خواهد شد. زاکربرگ نیز در جواب ماسک گفته که کاربران باید از یک پلتفرم قابل اعتمادتر برای تماشای این مسابقه استفاده کنند. در هر حال، زاکربرگ آمادگی خود را برای مبارزه با ماسک اعلام کرده است.

لازم به ذکر است که زاکربرگ و ماسک در مورد موضوعات مختلفی مثل هوش مصنوعی و شبکه‌های اجتماعی باهم اختلاف نظر دارند. حالا باید ببینیم آیا مبارزه این دو نفر به واقعیت می‌پیوندد یا خیر.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پیشنهاد مبارزه مارک زاکربرگ به ایلان ماسک در 4 شهریور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیشنهاد مبارزه مارک زاکربرگ به ایلان ماسک در 4 شهریور» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید