ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72211 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری چه کشوری بهتر است؟

برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری چه کشوری بهتر است؟

امروزه، بسیاری از افرادی که بودجه کافی دارند، مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری را انتخاب می‌کنند.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

امروزه، بسیاری از افرادی که بودجه کافی دارند، مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری را انتخاب می‌کنند. کشوری را برای مهاجرت انتخاب کنید که سرمایه‌گذاری در آنجا مطمئن‌تر است. تصمیم‌گیری در زمینه انتخاب بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. بنابراین، به منظور تصمیم‌گیری درست در این زمینه، می‌توانید از کارشناسان حقوقی مجموعه النورا راهنمایی دریافت کنید.

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در هر یک از کشور‌های اروپایی با مزایایی همراه است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط هر یک از کشور‌ها، ویزای سرمایه‌گذاری کشور موردنظرتان را دریافت کنید. از روش­های سرمایه گذاری در هر یک از کشورها می­توان به خرید ملک، اخذ سهام و اوراق قرضه و ثبت شرکت اشاره کرد. بهترین کشور‌ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری عبارتند از:

 • کانادا
 • اسپانیا
 • یونان
 • فرانسه

سرمایه‌گذاری در کشور کانادا

از بین کشور‌های مختلف، کانادا توانسته است که جایگاه بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص دهد. دولت کانادا به منظور بهبود شرایط اقتصادی خود، مهاجرین را از طریق سرمایه‌گذاری جذب می‌کند. دولت کانادا برای جذب مهاجرین از راه سرمایه‌گذاری، برنامه‌های مهاجرتی زیادی را در نظر گرفته است. سرمایه‌گذاری در کشور کانادا با ریسک کمتری همراه است. به همین خاطر، بسیاری از افراد، سرمایه‌گذاری در کانادا را انتخاب می‌کنند.

مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا

سرمایه‌گذاری در کانادا با مزایای مختلف همراه است. به همین دلیل، بسیاری از مهاجرین به اخذ ویزای سرمایه‌گذاری روی آروده‌اند. از مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرد متقاضی و همسر و فرزندان، اقامت دائم کشور کانادا را دریافت خواهند کرد.
 • افرادی که در کانادا سرمایه‌گذاری کنند، بیمه درمانی رایگان را دریافت خواهند کرد.
 • امکان تحصیل رایگان برای فرزندان کوچکتر از ۱۸ سال فرد متقاضی فراهم می‌شود.
 • متقاضیان سرمایه‌گذاری در کانادا لازم نیست که در آزمون‌های زبان شرکت کنند. عدم نیاز به مدرک زبان و نمرات بالا جزو مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا محسوب می‌شود.
 • شما برای سرمایه‌گذاری در کانادا، احتیاج به مدارک تحصیلی در مقاطع بالا ندارید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

به منظور سرمایه‌گذاری در کشور کانادا و اخذ اقامت این کشور نیاز به مدارکی دارید. این مدارک عبارتند از:

 • مدارک شناسایی معتبر
 • مدارک تحصیلی معتبر گواهی
 • تمکن مالی
 • مدارک شغلی
 • تکمیل فرم‌های حاوی اطلاعات شخصی

انواع سرمایه‌گذاری در کانادا

روش‌های دریافت اقامت دائم برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به شرح این دو مورد است:
۱. پرداخت مبلغی بلاعوض به استان مورد انتخاب‌تان
۲. شما بعد از ورود به کانادا و ساکن شدن در شهر مورد نظر خود با در نظرگرفتن شرایط ویزای سرمایه گذاری در کانادا ، با توجه به میزان مشخص شده اقامت خودر در استان مبدا برای مثال یک یا دوسال، مبلغی را برای سرمایه‌گذاری متعهد می‌شوید و آن مبلغ را سرمایه‌گذاری می‌کنید.

سرمایه‌گذاری در کشور فرانسه

دولت فرانسه به متقاضیان مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری، ویزای طلایی ارائه می‌دهد. با این ویزا می‌توانید مقیم دائم فرانسه شوید. از روش‌های مهاجرت به فرانسه از راه سرمایه‌گذاری می‌توان به ثبت شرکت، خرید ملک، خرید سهام و تأسیس استارتاپ اشاره کرد. به منظور مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری با استفاده از هر یک از این روش‌ها، نیاز به مدارک و اسنادی خواهید داشت. مدارک لازم برای سرمایه‌گذاری در فرانسه شامل پاسپورت معتبر، عدم سوء پیشینه، گواهی تمکن مالی، بیمه درمانی، اثبات محل اقامت، مدارک مربوط به خرید ملک و سهام و ثبت شرکت و پرداخت هزینه ویزا است.

سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا، خرید ملک است. اگر بتوانید تقریباً ۵۰۰ هزار یورو در زمینه خرید ملک در اسپانیا سرمایه‌گذاری کنید، ویزای طلایی دریافت خواهید کرد. این ویزا در ابتدای ورود به اسپانیا یک سال اعتبار خواهد داشت و قابل تمدید است.

سرمایه‌گذاری در کشور یونان

یونان، یکی دیگر از بهترین کشور‌ها برای سرمایه‌گذاری است. شما می‌توانید با خرید ملک در یونان، ویزای سرمایه‌گذاری این کشور را دریافت کنید. به منظور خرید ملک در یونان، کافیست سرمایه به میزان حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو داشته باشید. با خرید ملک در یونان، گلدن ویزا یا ویزای طلایی دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید با گلدن ویزا، به کشور‌های اروپایی بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید. تمام اعضاء خانواده شما بعد از خرید ملک و مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری، اقامت یونان با سرمایه گذاری را به دست خواهند آورد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه‌گذاری

به منظور سرمایه‌گذاری در کشور‌های اروپایی باید تمکن مالی داشته باشید. متقاضیانی که در کشور‌های اروپایی سرمایه‌گذاری می‌کنند، قادر به دریافت ویزای طلایی هستند. ویزای طلایی اروپا تا هنگامی که در حال سرمایه‌گذاری در کشور‌های اروپایی هستید، قابل تمدید است. از معروف‌ترین کشور‌های عضو اتحادیه اروپا می‌توان به یونان، اسپانیا و فرانسه اشاره کرد که ویزای طلایی اروپا را صادر می‌کنند. متقاضیان سرمایه‌گذاری در کشور‌های خارجی با دریافت گلدن ویزا می‌توانند تابعیت و اقامت دائم این کشور‌ها را اخذ کنند.

النورا؛ بهترین انتخاب برای کمک به شما در زمینه مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری

اگر قصد سرمایه‌گذاری کانادا یا سایر کشور‌های خارجی را دارید، می‌توانید از کمک کارشناسان حقوقی بهره ببرید. النورا، یکی از مجموعه‌های حقوقی و مهاجرتی فعال است. این مجموعه سال‌ها سابقه فعالیت در زمینه ارائه مشاوره به مهاجرین را دارد. قبل از مهاجرت به کانادا، با توجه به شرایط متقاضیان، انواع روش‌های مهاجرتی به آن‌ها توسط کارشناسان النورا پیشنهاد می‌شود. در صورتی که بودجه کافی برای سرمایه‌گذاری در کشور‌های خارجی مانند کانادا، اسپانیا، فرانسه و یونان را دارید، کارشناسان حقوقی النورا به شما مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهند. متخصصین حقوقی و کارشناسان مهاجرتی النورا در کنار متقاضیان مهاجرت هستند تا آن‌ها را در زمینه انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری راهنمایی کنند.
به منظور اخذ مشاوره از اعضای تیم النورا می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۶۳۳۹ تماس بگیرید. همچنین، شما می‌توانید به آدرس خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، پلاک ۱۳۵، طبقه اول مراجعه و به صورت حضوری مشاوره دریافت کنید. در وب‌سایت النورا نیز اطلاعاتی کاربردی در زمینه انتخاب بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری برای شما تهیه شده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت النورا به آدرس https://elenoora.com/ اطلاعات لازم درباره مهاجرت به کشور‌هایی مانند کانادا را دریافت کنید. پس، همین حالا برای تسهیل روند مهاجرت از راه سرمایه‌گذاری و اخذ ویزای کانادا و سایر کشورها بدون ریجکتی، از متخصصین مجموعه النورا راهنمایی دریافت کنید.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری چه کشوری بهتر است؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری چه کشوری بهتر است؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید