کد مطلب:  63937 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یوتیوب 20 درصد از کاربران روسی خود را از دست داد

یوتیوب 20 درصد از کاربران روسی خود را از دست داد

بر اساس تحقیقات شرکت Brand Analytics، تعداد یوتیوبرهای روسیه‌ای در بازه‌ی زمانی 24 فوریه تا 20 آپریل بیش از 20 درصد کاهش داشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بر اساس تحقیقات شرکت Brand Analytics، تعداد یوتیوبرهای روسیه‌ای در بازه‌ی زمانی 24 فوریه تا 20 آپریل بیش از 20 درصد کاهش داشته است. این شرکت تحقیقاتی همچنین اعلام کرده است که میزان تمایل کاربران روسی به استفاده از اینستاگرام و تیک تاک نیز با افت چشمگیری مواجه بوده است. بیشترین کاهش تعداد کاربران روسی متعلق به تیک تاک بوده است. این پلتفرم پس از حمله‌ی نظامی روسیه به اوکراین چیزی حدود 87 درصد از کاربران روسی خود را از دست داده است. علت اصلی این موضوع نیز تحریم روسیه توسط تیک تاک و در نتیجه عدم توانایی کاربران روسی در درآمدزایی از طریق این پلتفرم می‌باشد.

گزارش Brand Analytics همچنین نشان می‌دهد که حدود 56 درصد از کاربران اهل روسیه پلتفرم اینستاگرام را ترک کرده‌اند. عدم استفاده‌ی کاربران روسی از پلتفرم‌های یوتیوب، اینستاگرام و تیک تاک باعث شده تا تعداد کاربران شبکه‌ی اجتماعی VKontakte با رشدی 22 درصدی و میزان محتوای تولیدشده در آن نیز با افزایشی 17 درصدی مواجه شود. همچنین تعداد کاربران و محتوای تولیدشده‌ در ‌پیام‌رسان تلگرام نیز در بازه‌ی زمانی مشابه به ترتیب 24 و 5 درصد افزایش داشته است.

: برای دریافت مشاوره درباره یوتیوب 20 درصد از کاربران روسی خود را از دست داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یوتیوب 20 درصد از کاربران روسی خود را از دست داد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید